Praca dla Spedytora Międzynarodowego!


Wysoka Pensja

Opieka lekarska

Samochód służbowy

Umowa o pracę

System premiowy

Rozwój Kariery

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy.

Firma oferująca usługi szerokoopojętej logistyki, spedycji i transportu poszukuje pracownika na stanowisko SPEDYTORA MIĘDZYNARODOWEGO. Siedzib firmy znajuję się w Dołujach (11 km. od Szczecina). Firma może pochwalić się olbrzymim doświadczeniem w branży usług transportowych i spedycyjnych. Zakład dysponuje nowoczesną flotą samochodową, której jakość pozwala na szybki i sprawny oraz bezpieczny transport międzynarodowy w całej Europie.


Pracuj z nami!

Do Twoich obowiązków będzie należało:

 • Realizacja zleceń transportowych 
 • Pozyskiwanie kontrahentów 
 • Kontrola dokumentacji związnych ze zrealizowanymi zleceniami 
 • Obsługa i znajomość giełd transportowych, w tym: TIMO, TRANS

 

Od Ciebie wymagamy:

 • Doświadczenia na stanowisku spedytora
 • Wyników na poziomie 5000 €/m-c
 • Komunikatywnego języka angielskiego i niemieckiego 
 • Obsługi giełd transportowyh i znajomości podstawowych pojęć dot. transportu drogowego

 

W zamian otrzymasz: 

 • Elastyczny grafik. Rozpoczęie pracy od 8:00-10:00 do 16:00-18:00
 • Wysokie wynagrodzenie uzależnione od wyrobionej spedycji
 • Premie miesięczne uzależnione od wyników
 • Opiekę zdrowotną
 • Liczne kursy i szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne 
 • Auto służbowe po roku współpracy
 • Realną możliwość rozwoju!

 

Spełniasz nasz oczekiwania i jesteś pełną zapału osobą, gotową podjąć wyzwanie w naszej firmie? Zostań członkiem naszego zespołu i rozwijaj swoje kompetencje zawodowe!

Zatrudnimy pracowników "od zaraz"! 

Aplikuj już teraz :) 

 


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Praca dla Spedytora Międzynarodowego!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Praca dla Spedytora Międzynarodowego! w miejscowości: jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Praca dla Spedytora Międzynarodowego! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Praca dla Spedytora Międzynarodowego! , praca w dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.

Praca Praca dla Spedytora Międzynarodowego! ,

Oferta jest ważna jeszcze 1 dzień Aplikuj teraz

Ogłoszenia Pracodawcy

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Natalia Kosińska

e-mail n.kosinska@ksservice.pl

KRAZ: 23286

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie

Podobne ogłoszenia