Lakiernik przemysłowy - malowanie metodą na mokro - Police


Wysoka Pensja

Opieka lekarska

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Szkolenia

Rozwój Kariery

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy.

Nasz klient jest dostawcą jednych z najlepszych rozwiązań w zakresie przeciwwag i balastów do obiektów i maszyn. Firma posiada 4 zakłady na terenie całego świata - Hiszpania, Włochy, Brazylia, USA oraz Polska! Główną wartością firmy są zasady, które określają ich styl zarządzania i podejmowania decyzji oraz wytyczne, które rządzą działaniami firmy.

Poniższa oferta dotyczy stanowiska malarza/ lakiernika

Lokalizacja zakładu: Police


Pracuj z nami!

Dołączając do naszego zgranego teamu zyskasz:

  • Wynagrodzenie nawet do 6200 zł brutto w zależności od poziomu Twoich umiejętności!
  • Pracę w przyjaznym, małym zespole (3/4 osoby na zmianie)
  • Możliwość ciągłego rozwoju poprzez awanse na wyższe stanowiska oraz liczne szkolenia 
  • Opiekę zdrowotną
  • Pewną, długą i owocną współpracę, bazującą na umowie o prace! 

 

Od Swoich kandydatów oczekujemy:

  • Gotowości do podjęcia pracy "od zaraz"
  • Dyspozycyjności na 3 zmiany 
  • Co najmniej 2-letniego doświadczenia na stanowisku malarza/ lakiernika ( osoby z doświadczeniem jako lakiernik samochodowy również są brane pod uwagę ) 
  • Sumienności i dokładności 

 

Zachęcamy do aplikowania :) 

Do zobaczenia w naszym zakładzie! 

 


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Lakiernik przemysłowy - malowanie metodą na mokro - Police

Jaka oferta pracy na stanowisku: Lakiernik przemysłowy - malowanie metodą na mokro - Police w miejscowości: jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Lakiernik przemysłowy - malowanie metodą na mokro - Police Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Lakiernik przemysłowy - malowanie metodą na mokro - Police, praca w dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.

Praca Lakiernik przemysłowy - malowanie metodą na mokro - Police,

Oferta jest ważna jeszcze 1 dzień Aplikuj teraz

Ogłoszenia Pracodawcy

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Natalia Kosińska

e-mail n.kosinska@ksservice.pl

KRAZ: 23286

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie

Podobne ogłoszenia