Praca dla absolwentów szkół elektrycznych - Belgia!


Umowa o pracę

Szkolenia

Karta paliwowa

Trzynasta Pensja

Rozwój Kariery

Praca za granicą

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Z nami masz możliwość rozpoczęcia pracy w belgijskiej firmie, będącej specjalistą w rozwiązaniach rozdzielnic średniego napięcia. Nasz klient posiada 40 - letnie doświadczenie jako producent rozdzielnic i jest zdecydowanie fachowcem w zakresie średnich napięć, a jednocześnie dostarcza niezawodne produkty do dystrybucji energii elektrycznej. Firma odznacza się wyjątkową jakością, bezpieczeństwem, trwałością i profesjonalizmem.


Rozważymy kandydatury osób zarówno z doświadczeniem jak i absolwentów z wykształceniem kierunkowym!

Jesteśmy otwarci na nowe osoby i przyuczymy chętnych kandydatów! :) Liczą się Twoję chęci i zapał do pracy! Doświadczenie zdobędziesz w trakcie zatrudnienia w naszej firmie :)

Z nami zyskasz :

  • możliwość rozwoju w zagranicznej firmie 
  • zarobki w euro! Od 13,58 euro brutto ( podlega negocjacji )
  • dodatki w postaci karty paliwowej, systemu poleceń czy dofinansowań zjazdów do Polski
  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie, na podstawie polskiej umowy o pracę na zasadzie oddelegowania do Belgii

 

Jeżeli nie posiadasz auta, udostępnimy Ci samochód służbowy, warunkiem jest ważne prawo jazdy!

To Twój pierwszy wyjazd za granicę w celu zarobkowym? Nie martw się!

 

Cały proces rekrutacji przeprowadzi płynnie nasz rekruter, a na miejscu w Belgii jest koordynatorka, która chętnie służy pomocą! :) 

Pomożemy Ci również znaleźć zakwaterowanie w najlepszej lokalizacji i oczywiście w korzystnej cenie (w zależności od tego gdzie uda się je znaleźć, jest to kwestia 300/ 400 euro za m-sc ze wszystkimi opłatami). 

Dodatkowo wszystkie formalności załatwimy zdalnie!

Jedyne warunki jakie musisz spełniać to:

  • doświadczenie lub ukończenie szkoły w branży elektrycznej (co wiążę się z umiejętnością czytania rysunku technicznego)
  • możliwość wyjazdu własnym autem lub prawo jazdy 
  • polski meldunek
  • komunikatywny język angielski ( na który możemy przymknąć troszkę oko :) ) 

 

Spełniasz powyższe warunki?

Nie czekaj i dołącz do nas!


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Praca dla absolwentów szkół elektrycznych - Belgia!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Praca dla absolwentów szkół elektrycznych - Belgia! w miejscowości: jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Praca dla absolwentów szkół elektrycznych - Belgia! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Praca dla absolwentów szkół elektrycznych - Belgia!, praca w dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Natalia Kosińska

e-mail n.kosinska@ksservice.pl

KRAZ: 23286

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie

Podobne ogłoszenia