Pracownik w dziale Market Management


Elastyczne godziny pracy

Świetna lokalizacja

Super Atmosfera

Sprzęt do pracy

Umowa Zlecenie

Rodzaj pracy: Praca stała

LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar. Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET®, która porządkuje działania rekruterów i zwiększa ich efektywność. Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu. Professional należy do LeasingTeam Group - największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR.


Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko: Pracownik w dziale Market Management

Zadania:

 • Prowadzenie baz danych o rynku ubezpieczeniowym;
 • Analiza danych rynkowych i trendów w zakresie rozwoju rynku ubezpieczeniowego;
 • Tworzenie raportów rynkowych oraz analiz konkurencji dla Zarządu;
 • Sporządzanie analiz strategicznych, prezentacji i raportów na potrzeby Zarządu;
 • Udział w pracach projektowych Zespołu;

Wymagania:

 • Wysokie umiejętności analizy i syntezy danych;
 • Znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel i MS PowerPoint);
 • Znajomość języka angielskiego- min. B1
 • Skrupulatność i dokładność;
 • Dobra organizacja pracy i nastawienie na realizację celów

Oferujemy:

 • Umowa zlecenie;
 • Możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin;
 • Wynagrodzenie 20 zł brutto/h;

Lokalizacja: Warszawa - Mokotów (okolice Galerii Mokotów)

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Professional nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.


Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 16 570Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik w dziale Market Management

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik w dziale Market Management w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy LeasingTeam Group lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik w dziale Market Management Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik w dziale Market Management, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.LeasingTeam Group praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Podobne ogłoszenia


Angular Developer

Warszawa, mazowieckie


Fullstack Developer

Warszawa, mazowieckie


Junior IT Rekruter/ Researcher

Warszawa, mazowieckie