Praca dodatkowa! Magazynier w Pile - od 15:00 do 19:00


Elastyczne godziny pracy

Świetna lokalizacja

Super Atmosfera

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

System premiowy

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów z branży logistycznej, specjalizującego się w świadczeniu usług kurierskich, poszukujemy Kandydatów do pracy w Pile na stanowisku Pracownika magazynu.


Na czym polega praca?

  • skanowanie oraz sortowanie paczek
  • rozładunek/załadunek przesyłek z kontenerów liniowych

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 15:00 - 19:00. 

 

Na start oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie początkowe w wysokości 1400 zł brutto
  • dodatkową premię jakościową i frekwencyjną, do 15% wynagrodzenia podstawowego co miesiąc
  • możliwość zapoznania się ze stanowiskiem przed rozpoczęciem zatrudnienia

 

Kogo szukamy?

Osoby gotowej do pracy fizycznej i dyspozycyjnej od zaraz.

 


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Praca dodatkowa! Magazynier w Pile - od 15:00 do 19:00

Jaka oferta pracy na stanowisku: Praca dodatkowa! Magazynier w Pile - od 15:00 do 19:00 w miejscowości: Piła jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Praca dodatkowa! Magazynier w Pile - od 15:00 do 19:00 Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Praca dodatkowa! Magazynier w Pile - od 15:00 do 19:00 , praca w Piła dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Kamila Wiśniewska

e-mail k.wisniewska@ksservice.pl

KRAZ: 23286

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie