Poszukujemy doświadczonego spawacza metodą MAG - praca w Belgii!


Umowa o pracę

Karta paliwowa

Trzynasta Pensja

System premiowy

System Poleceń

Praca za granicą

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Nasz klient to rodzinna firma, która na przestrzeni lat rozwinęła swoją działalność i stała się pionierem w swojej branży. Początkowo ich działalność obejmowała jedynie hodowlę trzody chlewnej. Z czasem ich działalność zaczęła obejmować produkcję podług rusztowych dla świń. Ponadto Grupa Nooyen produkuje wyposażenie obór, bramy ozdobne oraz ogrodzenia.

Rozpocznij pracę w Belgii!


Pracuj z nami!

Jeżeli jesteś osobą, która:

  • Posiada doświadczenie w spawaniu metodą MAG lub MIG
  • Komunikuje się w języku angielskim przynajmniej na podstawowym poziomie 
  • Ma możliwość wyjazdu własnym autem 

Krótką mówiąc, pasujesz idealnie pod nasz profil! :)

 

Współpracując z nami zyskasz:

  • Wynagrodzenie w wysokości 15 euro brutto/h
  • Kartę paliwową 
  • Zatrudnienie za granicą na podstawie Polskiej umowy o pracę!
  • 13 pensję!
  • Liczne dodatki a w tym dodatek za polecenie oraz podwożenie innego pracownika 

 

Praca polega na zasadniczo prostym spawaniu metodą MAG, elementów takich jak kraty.

Praca odbywa się od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00 

 

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat oferty? 

Aplikuj a nasz rekruter przeprowadzi Cię sprawnie przez cały proces rekrutacji :) 

 


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Poszukujemy doświadczonego spawacza metodą MAG - praca w Belgii!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Poszukujemy doświadczonego spawacza metodą MAG - praca w Belgii! w miejscowości: Hechtel-Eksel jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Poszukujemy doświadczonego spawacza metodą MAG - praca w Belgii! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Poszukujemy doświadczonego spawacza metodą MAG - praca w Belgii!, praca w Hechtel-Eksel dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Natalia Kosińska

e-mail n.kosinska@ksservice.pl

KRAZ: 23286

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie