Pomocnik magazyniera - nie wymagamy doświadczenia!


Świetna lokalizacja

Wysoka Pensja

Super Atmosfera

Szkolenia

Umowa Zlecenie

Międzynarodowa Firma

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy.

Dla naszego klienta, będącego hurtowym sklepem zoologicznym, który specjalizuje się w psach, kotach i małych zwierzątkach, a szczególnie w karmach i przekąskach najwyższej jakości dla naszych kochanych pupili, poszukujemy pracowitych osób do stałej współpracy na stanowisko pomocnika magazyniera! :)

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za etykietowanie i liczenie towaru, przygotowanie do wysyłki oraz pakowanie a także rozmieszczanie produktów na magazynie.


Od Ciebie wymagamy:

  • Zaangażowania i chęci do pracy
  • Możliwości rozpoczęcia pracy "od zaraz"  

* Doświadczenie w pracach magazynowych jest ogromnym atutem i zwiększa Twoje szanse na zatrudnienie

 

W zamian otrzymasz:

  • Wynagrodzenie w wysokości 20 zł brutto/h
  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie 
  • Wolne weekendy!
  • Pracę na jedną zmianę! 8:00 - 16:00 lub 6:00 - 14:00 :)
  • Pracę w sympatycznym towarzystwie :) 

 

Praca nie jest trudna i nie wymaga specjalnych umiejętności, rozważymy każdą aplikacje z Państwa strony! :)

Zachęcam do Aplikowania! 

 


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pomocnik magazyniera - nie wymagamy doświadczenia!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pomocnik magazyniera - nie wymagamy doświadczenia! w miejscowości: Szczecin jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pomocnik magazyniera - nie wymagamy doświadczenia! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pomocnik magazyniera - nie wymagamy doświadczenia! , praca w Szczecin dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Natalia Kosińska

e-mail n.kosinska@ksservice.pl

KRAZ: 23286

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie