Tester Automatyzujący (JS+Cypress)

Wysoka Pensja

Opieka lekarska

Super Atmosfera

Karta MultiSport

Umowa B2B

Rozwój Kariery

Projekt dla Klienta z branży medialnej przewidziany na min. 2 lata. Dotyczy testowania systemów biznesowych związanych z planowaniem produkcji telewizyjnej.

PRACA ZDALNA.

Poszukujemy osoby na stanowisko: Tester Automatyzujący (JS+Cypress)

Obowiązki:

  • projektowanie i programowanie scenariuszy testów automatycznych w oparciu o narzędzie Cypress
  • planowanie testów
  • pisanie scenariuszy testowych i skryptów
  • przygotowywanie raportów z wyników testów

Oczekiwania:

  • 5 lat doświadczenia w pracy na stanowisku testera, w tym min. 2 lata jako tester automatyzujący w zakresie tworzenia testów w JavaScript i Cypress
  • doświadczenie w testowaniu oprogramowania oraz tworzenia przypadków testowych
  • doświadczenia w zakresie współpracy z analitykami, projektantami i programistami na każdym etapie realizacji projektu
  • znajomość narzędzi w zakresie bug track (JIRA) oraz Confluence

Oferujemy:

  • wynagrodzenie na podstawie kontraktu B2B: 600 - 750 PLN/dzień + VAT (w zależności od doświadczenia); możliwe inne formy zatrudnienia
  • przelew w wygodnej formie (bez split payment)
  • 14 dniowy termin płatności faktury
  • czas trwania projektu min. 2 lata, z możliwością przedłużenia
  • zaangażowanie w pełnym wymiarze czasu pracy (40 godz. tygodniowo)
  • kartę Multisport
  • prywatną opiekę medyczną w PZU Życie

Gdzie szukać pracy jako Tester Automatyzujący (JS+Cypress)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Tester Automatyzujący (JS+Cypress) w miejscowości: Białystok jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy P&P Solutions Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Tester Automatyzujący (JS+Cypress) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Tester Automatyzujący (JS+Cypress), praca w Białystok dopasowana do Twoich wymagań.P&P Solutions Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.