Praca na produkcji dla każdego - darmowy transport do zakładu!

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. aleksandrów łódzki,łódzkie

Wysoka Pensja

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Szkolenia

Darmowy transport

System premiowy

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski oraz Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy.

Stanowisko: Operator/Pracownik produkcji


Nie martw się o transport! Zawieziemy Cię do zakładu!

Nasza firma oferuje transport z:

 1. Łodzi
 2. Zgierza,
 3. Ozorkowa,
 4. Pabianic, 
 5. Poddębic
 6. Konstantynowa łódzkiego 

 

Zobacz co zyskasz!

 • stabilne miejsce pracy 
 • możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie
 • umowę o pracę 
 • pracę na 3 zmiany 
 • cenne na rynku pracy doświadczenie 

 

Czekamy na Ciebie!

U nas każdy dostanie szansę na zarobek. 

Oferta kierowna jest zarówno do mężczyzn jak i kobiet! 

 

Dodatkowe informacje

Sprawdź już dziś.

Czekamy na Twoje zgłoszenie: 506 561 604


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Praca na produkcji dla każdego - darmowy transport do zakładu!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Praca na produkcji dla każdego - darmowy transport do zakładu! w miejscowości: Zgierz jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Praca na produkcji dla każdego - darmowy transport do zakładu! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Praca na produkcji dla każdego - darmowy transport do zakładu!, praca w Zgierz dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Julia Kamińska

e-mail j.kaminska@ksservice.pl

phone 506 561 876

KRAZ: 23286

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie