Produkcja Spożywcza w Belgii: 12,53 euro/h brutto

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. Sint-Katelijne-Waver 12,53 EUR

Umowa o pracę

Karta paliwowa

Trzynasta Pensja

System premiowy

System Poleceń

Praca za granicą

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. jest polską agencją pracy (KRAZ 23286) certyfikowaną również w Belgii.

Nasz Klient to belgijska rodzinna firma z blisko trzydziestoletnią tradycją, założona w 1993 roku. Specjalizuje się w cięciu, pakowaniu i dalszej dystrybucji świeżych warzyw. Firma wierzy, że w świecie dążącym do zmiany nawyków żywieniowych jej misja jest tym ważniejsza. Nasz Klient zachowuje najwyższą jakość oferowanych produktów, co potwierdzają takie certyfikaty jak HACCP oraz IFS. Zakład pracy znajduje się w miejscowości Sint-Katelijne-Waver.

Obecnie dla opisanej Firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko Pracownika Produkcji.


Dołącz do nas! Otrzymasz:

  • umowę o pracę i wynagrodzenie godzinowe w wysokości 12,53 euro/h brutto
  • liczne dodatki pozapłacowe - 150 euro netto za polecenie pracownika, 100 euro/msc. brutto za podwożenie innego pracownika, premia rocznakarta paliwowadofinansowanie paliwa na zjazdy urlopowe do Polski
  • pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania oraz opiekę koordynatora w trakcie zatrudnienia

 

Wymagania:

Wystarczy, że komunikujesz się w języku angielskim, pracowałeś już przy produkcji spożywczej, posiadasz polskie obywatelstwo i polski meldunek.

Nie posiadasz samochodu, którym możesz wyjechać? Nie przejmuj się! Oferujemy możliwość wyjazdu samochodem służbowym, jeżeli posiadasz prawo jazdy kat. B!

 

Opis stanowiska:

Jako Pracownik Produkcji będziesz odpowiedzialny za obsługę maszyn do cięcia warzyw, obsługę linii produkcyjnej oraz mycie i krojenie warzyw.

 


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Produkcja Spożywcza w Belgii: 12,53 euro/h brutto

Jaka oferta pracy na stanowisku: Produkcja Spożywcza w Belgii: 12,53 euro/h brutto w miejscowości: Sint-Katelijne-Waver jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Produkcja Spożywcza w Belgii: 12,53 euro/h brutto Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Produkcja Spożywcza w Belgii: 12,53 euro/h brutto, praca w Sint-Katelijne-Waver dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Michał Hilicki

e-mail m.hilicki@ksservice.pl

KRAZ: 23286

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie