Java Developer

Wysoka Pensja

Opieka lekarska

Super Atmosfera

Praca Zdalna

Umowa B2B

Rozwój Kariery

Poszukujemy Java Developera z doświadczeniem na poziomie mid+ lub senior zainteresowanego długofalową współpracą w projekcie dla naszego Klienta - wiodącej na polskim rynku firmy z branży medialnej / telewizyjnej.

Obecnie nasz Klient buduje nowe zespoły, do których potrzebuje samodzielnych Developerów, chętnych do rozwoju i wdrażania nowych, perspektywicznych rozwiązań IT.

  • Stawka w zależności od doświadczenia: do 150 PLN netto/h + VAT przy współpracy B2B
  • Zdalny tryb pracy
  • Stabilna perspektywa projektowa na 12-24 miesiące

Kluczowe zadania:

  • Budowa, rozwój i utrzymanie aplikacji webowej / platformy umożliwiającej dostarczanie użytkownikom treści wideo m.in. wywiadów, programów rozrywkowych, filmów, seriali.
  • Udział w opracowywaniu architektury.
  • Automatyzacja testów.

Oczekiwania:

  • Min. 3 lata doświadczenia na tożsamym stanowisku.
  • Stack technologiczny: Java 8, Spring/Spring Boot, SQL, MongoDB, REST, GIT.

Mile widziana podstawowa znajomość technologii frontend'owych.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie na podstawie kontraktu B2B w zależności od poziomu doświadczenia: do 150 PLN netto/h + VAT
  • Czas trwania projektu min. 12 miesięcy
  • Zaangażowanie w pełnym wymiarze czasu pracy (40 godz. tygodniowo)
  • Krótki, 14 dniowy termin płatności faktury
  • Prywatną opiekę medyczną w PZU Życie

Gdzie szukać pracy jako Java Developer

Jaka oferta pracy na stanowisku: Java Developer w miejscowości: Poznań jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy P&P Solutions Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Java Developer Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Java Developer, praca w Poznań dopasowana do Twoich wymagań.P&P Solutions Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.