Operator wózka widłowego (k/m) wysoki skład

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Karta paliwowa

Pakiet Ubezpieczeniowy

Kwaterunek

Praca za granicą

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko operator wózka widłowego

Operator wózka widłowego (k/m)

Miejsce pracy Bad Sobernheim

Zakres obowiązków:

  • Skanowanie, załadunek i rozładunek towarów w tzw. big bags zgodnie z przyjętymi zasadami
  • Kontrola i napełnianie silosów
  • Transport wewnętrzny towarów
  • Przenoszenie towarów przy pomocy wózka widłowego wysokiego składu
  • Dbanie o czystość w miejscu pracy

Wymagania

  • Wytrzymałość fizyczna
  • Samodzielność i poczucie odpowiedzialności
  • Aktualne uprawnienia na wózek widłowy
  • Znajomość języka niemieckiego mile widziana
  • Gotowość do pracy zmianowej

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i przejrzysty system awansów od 2. miesiąca pracy ok. 1400€ netto!
  • Premie za brak nieobecności w pracy
  • Umowę o pracę na warunkach niemieckich
  • Bezpłatny kurs języka niemieckiego
  • Komfortowe warunki mieszkaniowe
  • 30 dni urlopu w roku oraz dodatek urlopowy
  • Talony na benzynę o wartości 40€
  • Wsparcie w załatwianiu wszelkich spraw urzędowych
Wymagane dokumenty: CV

Gdzie szukać pracy jako Operator wózka widłowego (k/m) wysoki skład

Jaka oferta pracy na stanowisku: Operator wózka widłowego (k/m) wysoki skład w miejscowości: Bad Sobernheim jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy CONCEPT PLUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Operator wózka widłowego (k/m) wysoki skład Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Operator wózka widłowego (k/m) wysoki skład, praca w Bad Sobernheim dopasowana do Twoich wymagań.CONCEPT PLUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

kontakt Concept Plus

e-mail opole@cp-personal.com

phone 774130024

KRAZ: 11738

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie