CZYSTA SPEDYCJA- Szczecin/ Dołuje!


Opieka lekarska

Samochód służbowy

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

Szkolenia

System premiowy

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy.

Klient, dla którego poszukujemy pracowników to firma, która może pochwalić się olbrzymim doświadczeniem w branży usług transportowych i spedycyjnych. Ich specjalnością jest logistyka i dystrybucja w szerokim rozumieniu usługi obejmujące transport i przeładunki towarów oraz wynajem powierzchni magazynowych. Firma dysponuje swoimi pojazdami i własnymi magazynami pod Szczecinem. Od 1998 roku zakład zapewnia swoim klientom realizację pełnego procesu logistycznego, zasięgiem działania obejmując nie tylko całą Polskę, ale także Europę.

Poszukujesz stabilnego, przyszłościowego zatrudnienia w firmie, która daje możliwości awansu i rozwoju Twoich kompetencji zawodowych?


Pracuj z nami!

Współpracując z nami zyskasz:

  • Wysokie wynagrodzenie uzależnione od wysokości wyrobionej przez Ciebie marży
  • Liczne premie, a w tym m.in. premia działowa, miesięczna i uznaniowa! 
  • Elastyczne godziny pracy - Ty decydujesz, o której godzinie rozpoczynasz pracę
  • Liczne kursy i szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne 
  • Auto służbowe po przepracowanych 12 miesiącach 

Do Twoich obowiązków będzie należała między innymi obsługa giełd transportowych, realizacja zleceń transportowych, pozyskiwanie kontrahentów oraz prowadzenie dokumentacji.

 

 

Czym charakteryzuje się nasz idealny kandydat na stanowisko Spedytora Międzynarodowego?

  • Znajomością języka angielskiego oraz/ lub niemieckiego w stopniu umożliwiającym komunikacje 
  • Doświadczeniem na stanowisku spedytora oraz wynikami na poziomie co najmniej 5000 € miesięcznie 
  • Znajomością podstawowych pojęć dotyczących transportu drogowego

Spełniasz powyższe warunki i jesteś pozytywnie nastawioną osobą, chętną do podjęcia wyzwań w naszej firmie? 

Nie zastanawiaj się dłużej i dołącz do naszego zespołu! 

Twoje miejsce w biurze już na Ciebie czeka! :)

 


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako CZYSTA SPEDYCJA- Szczecin/ Dołuje!

Jaka oferta pracy na stanowisku: CZYSTA SPEDYCJA- Szczecin/ Dołuje! w miejscowości: Police jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako CZYSTA SPEDYCJA- Szczecin/ Dołuje! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko CZYSTA SPEDYCJA- Szczecin/ Dołuje! , praca w Police dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Natalia Kosińska

e-mail n.kosinska@ksservice.pl

KRAZ: 23286

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie