Holandia !!! Pakowanie, sortowanie ziemniaków i innych warzyw


Super Atmosfera

Sprzęt do pracy

Dopłata do Wakacji

Kwaterunek

Rozwój Kariery

Agencja Zatrudnienia Flexcraft od kilkunastu lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do sprawdzonych, holenderskich firm.

Jesteśmy w pełni certyfikowaną agencją pracy (kraz 273), która w swoich działaniach zawsze stawia na jakość, szacunek i uczciwość.

Nasz profesjonalizm i doświadczenie w rekrutacji sprawia, że jesteśmy postrzegani jako rzetelna i konkurencyjna firma na rynku pracy.

Zadania:

 • Praca przy obsłudze maszyn przetwarzających ziemniaki na frytki itp.
 • Utrzymanie czystości na hali
 • Praca przy pakowaniu produktów

Wymagania:

 • mile widziane prawo jazdy
 • znajomość języka angielskiego nie jest konieczna
 • zaangażowanie w wykonywane obowiązki
 • doświadczenie na podobnym stanowisku pracy

Oferujemy

 • Pomoc w zorganizowaniu wszelkich formalności związanych z podjęciem zatrudnienia,
 • Zakwaterowanie najczęściej w pokojach dwuosobowych
 • Dojazdy do pracy (rower lub samochód firmowy),
 • Wynagrodzenie zgodne z przepisami prawa holenderskiego (dodatki za pracę zmianową (140, 125%, , w nadgodzinach, dni wolne itp.),
 • Dodatek urlopowy, wakacyjne (wypłacane zgodnie z CAO),

Zatrudnimy pracowników magazynowych z możliwością startu od zaraz, zorganizujemy Twój wyjazd !!! Zapewnimy mieszkanie, dojazd do pracy. Prześlij swoje zgłoszenie - resztą my się zajmiemy.

To pewne, legalne zatrudnienie !!!Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Holandia !!! Pakowanie, sortowanie ziemniaków i innych warzyw

Jaka oferta pracy na stanowisku: Holandia !!! Pakowanie, sortowanie ziemniaków i innych warzyw w miejscowości: Elbląg jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy FlexCraft Polska Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Holandia !!! Pakowanie, sortowanie ziemniaków i innych warzyw Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Holandia !!! Pakowanie, sortowanie ziemniaków i innych warzyw, praca w Elbląg dopasowana do Twoich wymagań.FlexCraft Polska Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


FlexCraft Polska Sp. z o.o.


Praca Holandia !!! Pakowanie, sortowanie ziemniaków i innych warzyw, Elbląg

Oferta jest ważna jeszcze 2 dni

Ogłoszenia Pracodawcy

Podobne ogłoszenia


Pracownik inwentaryzacji

Elbląg, warmińsko-mazurskie


Pakowacz Konfekcja

Ełk, warmińsko-mazurskie


Senior Ruby on Rails Developer

Olsztyn, warmińsko-mazurskie


Pracownik gospodarczy

Olsztyn, warmińsko-mazurskie


Pracownik sektora logistyki

Olsztyn, warmińsko-mazurskie