Junior Web Developer

IAI S.A. Szczecin

Zespół Webdeveloperów to ludzie, którzy tworzą świat wirtualnych sklepów dla naszych Klientów. Pomagają przygotować wszystkie techniczne aspekty, aby nasi Klienci mogli zacząć zarabiać i rozwijać swój biznes. Pomyśl, czy jesteś gotów na to wyzwanie? Jak dużo satysfakcji jesteś w stanie udźwignąć? :)

Jeśli chcesz:

 • Być częścią najszybciej rozwijającej się gałęzi biznesu
 • Budować i zarządzać szablonami graficznymi sklepów dla naszych Klientów
 • Dbać o funkcjonalność sklepów
 • Wybrać formę zatrudnienia - umowa o pracę, B2B, zlecenie
 • Elastycznie rozpoczynać godziny pracy
 • Mieć możliwość pracy w trybie Home Office (3dni/5dni)
 • Mieć najlepszy sprzęt i swoje biurko w Piastów Office Center :)
 • Mieć prywatne ubezpieczenie medyczne Medicover

Aplikuj i najlepiej sprawdź dlaczego warto u nas pracować na www.iai-sa.com

Jeśli masz:

 • Wiedzę i umiejętności z zakresu - HTML5, CSS3, JavaScript (ES6+) i pokrewne (oczywiście zweryfikujemy w zadaniu rekrutacyjnym) nie ma się czego bać :)

Wynagrodzenie jest przyznawane na start na podstawie dotychczasowego doświadczenia. Podane wynagrodzenia są dla średniej ilości godzin w miesiącu (168h).

 • Początkowe wynagrodzenie dla Junior to 7344zł + VAT (umowa o pracę: 4898 zł brutto),
 • Regular 8130zł + VAT (umowa o pracę: 5664 zł brutto),
 • Senior 9450zł + VAT (umowa o pracę: 6834 zł brutto).

Po trzecim miesiącu pracy każdy otrzymuje pełną opiekę medyczną Medicover, a po okresie sześciu miesięcy opieką objęta jest również rodzina.

Po każdym roku pracy do wynagrodzenia doliczany jest stały dodatek stażowy w wysokości 150 zł miesięcznie.

Studenci do 26 roku życia mogą pracować na umowę zlecenie, mając jeszcze atrakcyjniejsze zarobki bez potrzeby otwierania działalności gospodarczej i większą elastyczność godzinową umożliwiającą studiowanie i pracę.


Uprzejmie informujemy, że pozostawiamy sobie prawo do kontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Junior Web Developer

Jaka oferta pracy na stanowisku: Junior Web Developer w miejscowości: Szczecin jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy IAI S.A. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Junior Web Developer Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Junior Web Developer, praca w Szczecin dopasowana do Twoich wymagań.IAI S.A. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


IAI S.A.


Praca Junior Web Developer, Szczecin

Oferta jest ważna jeszcze 3 dni

Ogłoszenia Pracodawcy

Podobne ogłoszenia


Google Expert

Szczecin, zachodniopomorskie


Sprzedawca usług dodatkowych e-commerce

Szczecin, zachodniopomorskie


Product/Brand Manager

Szczecin, zachodniopomorskie


Head of Software Testers

Szczecin, zachodniopomorskie


Kierowca kategorii C _Szczecin

Szczecin, zachodniopomorskie