Montaż elementów stalowych - praca od 6:00 do 16:00


Elastyczne godziny pracy

Super Atmosfera

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

Szkolenia

Rozwój Kariery

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy.


Kogo szukamy?

Idealny kandydat posiada umiejętność obsługi elektronarzędzi typu wiertarka/wkrętarka oraz nie ma problemu z odczytywaniem rysunku technicznego, na podstawie którego będzie wykonywał/a zlecone prace montażowe (skręcanie, nawiercanie itp.).

Nie wymagamy doświadczenia na podobnym stanowisku - wszystkiego Cię nauczymy, a przez pierwszy okres czasu możesz liczyć na wsparcie doświadczonego pracownika.

 

Co w zamian gwarantujemy?

Zatrudnienia na podstawie umowy o pracę tymczasową przez pierwsze 2 miesiące, z możliwością późniejszego podjęcia współpracy bezpośrednio z naszym Klientem (potraktuj to jako okres próbny, sprawdź się i zostań na dłużej :))

Wynagrodzenie godzinowe w wysokości 22 zł/h brutto + 150% kwoty podstawowej w przypadku pracy w godzinach nadliczbowych. 

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 - 15:30 - ze względu na zwiększoną ilość zamówień pracę można rozpocząć już od 6:00. 

Czekamy na Ciebie w Dobrej Szczecińskiej - dojedziesz do nas autobusami linii 105 i 121.

 


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Montaż elementów stalowych - praca od 6:00 do 16:00

Jaka oferta pracy na stanowisku: Montaż elementów stalowych - praca od 6:00 do 16:00 w miejscowości: Police jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Montaż elementów stalowych - praca od 6:00 do 16:00 Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Montaż elementów stalowych - praca od 6:00 do 16:00, praca w Police dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.

Praca Montaż elementów stalowych - praca od 6:00 do 16:00, Dobra Szczecin Police

Oferta jest ważna jeszcze 20 dni Aplikuj teraz

Ogłoszenia Pracodawcy

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Kamila Wiśniewska

e-mail k.wisniewska@ksservice.pl

phone 504862677

KRAZ: 23286

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie