Junior/Regular Level Designer

Teamquest Bydgoszcz
Nasz Klient to niezależne studio deweloperskie, producent gier z siedzibą w Warszawie oraz Rzeszowie. Posiadają profesjonalny zespół z doświadczeniem w tworzeniu gier - od tych niezależnych po gry AAA na wszystkich istniejących platformach. Poszukujemy osoby, która wesprze zespół w pracach nad niezapowiedzianą jeszcze grą, ambitnym narzędziem do wsparcia produkcji gier oraz przyszłymi projektami.

Wymagania

Wymagania:

  • Ukończony przynajmniej jeden projektu komercyjnego
  • Sumienne podejście do wykonywanych zadań
  • Umiejętność wcielania w życie swoich pomysłów
  • Podstawowe wyczucie przestrzeni i kompozycji
  • Projektowanie i balansowanie poziomów w grach z kamerą "top down view"
  • Dobra znajomość Unity i procesu produkcyjnego gier
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność, umiejętna organizacja swojej pracy
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Zamiłowanie do branży gamedev

Dodatkowe atuty:

  • Doświadczenie w Level Art
  • Doświadczenie jako Game Designer
  • Doświadczenie w Narrative Design

Oferujemy

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie i rodzaj umowy zależne od doświadczenia i umiejętności
  • Wpływ na całokształt produkcji - gry tworzy cały team, a Twój feedback będzie wartościowy
  • Biuro w centrum Warszawy lub w centrum Rzeszowa
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Elastyczny czas pracy z core hours 11-16

Obowiązki:

  • Projektowanie przebiegu rozgrywki, zdarzeń, rozmieszczanie wrogów itp.
  • Projektowanie i tworzenie poziomów (white boxing) w celu zdefiniowania rozgrywki
  • Praca iteracyjna w celu uzyskania jak najlepszej jakości rozgrywki
  • Balansowanie gameplay'u na mapie - czyli ilości i rodzaju jednostek, konstrukcji terenu, rozmieszczeniem dodatkowych mechanik na podstawie własnej wiedzy oraz feedbacku

Gdzie szukać pracy jako Junior/Regular Level Designer

Jaka oferta pracy na stanowisku: Junior/Regular Level Designer w miejscowości: Bydgoszcz jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Junior/Regular Level Designer Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Junior/Regular Level Designer, praca w Bydgoszcz dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.