Specjalista ds. Celnych

Wysoka Pensja

Opieka lekarska

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Rozwój Kariery

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. Celnych.
Naszym Klientem jest Agencja Celna, która zapewnia szybką, kompleksową i w pełni profesjonalną obsługę celną zarówno lokalnym jak i globalnym firmom.

Lokalizacja: Olsztyn lub Warszawa

Najważniejsze zadania:

  • taryfikacja towarów
  • przygotowywanie zgłoszeń celnych
  • monitoring obiegu dokumentacji celnej
  • tworzenie oraz aktualizacja procedur zgodnie ze standardami Agencji
  • zarządzanie korespondencją oraz proste prace administracyjne
  • ścisła współpraca z pozostałymi działami firmy

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe o kierunkach: ekonomia, administracja lub prawo
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • co najmniej podstawowa znajomość przepisów celnych i procedury dopuszczenia do obrotu
  • co najmniej podstawowa znajomość taryfy ISZTAR4, sprawna taryfikacja towarów
  • znajomość pakietu Microsoft Office, w tym w szczególności Word, Excel
  • biegła obsługa komputera
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • samodzielność i umiejętność szybkiego podejmowania decyzji
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego

Kompetencje jakich szukamy:

  • samodzielność
  • komunikatywność
  • dążenie do optymalizacji
  • odpowiedzialność
  • terminowość i bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • długoterminową współpracę w oparciu o umowę o pracę
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa na poziomie 3000-4500 PLN brutto miesięcznie plus dodatkowa premia od wyników
  • kompleksowe wdrożenie do pracy na stanowisku
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • jasną ścieżkę kariery - od Team Leadera do Managera samodzielnej jednostki
  • praca w przyjaznej atmosferze

Gdzie szukać pracy jako Specjalista ds. Celnych

Jaka oferta pracy na stanowisku: Specjalista ds. Celnych w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy P&P Solutions Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Specjalista ds. Celnych Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista ds. Celnych, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.P&P Solutions Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.