Support Engineer/DevOps

Teamquest Warszawa
Dla naszego klienta , firmy dostarczającej rozwiązania w zakresie udostępniania danych dla miast , regionów , mobilności połączonej i autonomicznej poszukujemy osoby na stanowisko:

Wymagania

Wymagania:

  • Ukończone studia wyższe o kierunkach technicznych
  • Doświadczenie we wdrożeniach aplikacji przy użyciu języka Java i/lub Node.js
  • Znajomość systemu Linux i kontenerami Docker
  • Znajomość technologii AMQP lub inną technologią przesyłania wiadomości
  • Znajomość HTTP, Rest, JSON, Swagger/OpenAPI
  • Doświadczenie z relacyjnymi bazami danych jak i nierelacyjnymi bazami danych ( PostgreSQL, MongoDB )
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego na poziomie C1

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość GitLab
  • Znajomość Ansible
  • Znajomość infrastruktury Azure
  • Administracja systemem Linux

Oferujemy

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę B2B
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne
  • Karta multisport
  • Grupowe ubezpieczenie na życie

Obowiązki:

  • Segregacja i rozwiązywanie problemów zgłaszanych przez Klientów
  • Zbieranie informacji diagnostycznych
  • Rozwiązywanie problemów z błędami aplikacji

Gdzie szukać pracy jako Support Engineer/DevOps

Jaka oferta pracy na stanowisku: Support Engineer/DevOps w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Support Engineer/DevOps Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Support Engineer/DevOps, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.