Product Designer

Teamquest Białystok
Dla naszego klienta, firmy, która na podstawie wykorzystania inteligentnych zegarków i smartfonów rozwija narzędzie mające na celu przewidywanie wystąpienia i nasilenia zachowań nałogowych, co ma wspomóc użytkownika w podjęciu terapii, skutecznym odstawieniu używek oraz długofalowego utrzymania abstynencji. W związku z rozwojem poszukujemy osoby, która dołączy do zespołu.

Wymagania

Wymagania:

  • Przynajmniej 5 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Rozbudowane portfolio
  • Efektywność i zaangażowanie w tworzeniu produktu w dynamicznie zmieniającym się środowisku
  • Świadomość wpływu danych i researchu na Twoją pracę
  • Ścisła współpraca z deweloperami i product ownerem

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość technologii mobilnych w szczególności React Native
  • Znajomość branży e-health

Oferujemy

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę u stabilnego pracodawcy posiadającego dofinansowanie z UE oraz od prywatnych inwestorów
  • Możliwość świadczenia pracy w 100% zdalnie

Obowiązki:

  • Odpowiedzialność za stronę projektową produktu (end-to-end)
  • Współpraca z zespołem projektowym i deweloperskim przy implementacji rozwiązań projektowych
  • Implementacja nowych konceptów i modeli szkieletowych do finalnego produktu
  • Pełna odpowiedzialność za ostateczny kształt produktu
  • Prowadzenie procesu projektowego skupionego na użytkowniku, biorąc pod uwagę jego specyfikę
  • Umiejętność wdrożenia spostrzeżeń do konkretnych rozwiązań
  • Prowadzenie warsztatów projektowych

Gdzie szukać pracy jako Product Designer

Jaka oferta pracy na stanowisku: Product Designer w miejscowości: Białystok jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Product Designer Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Product Designer, praca w Białystok dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.