Koordynator ds. Kadr

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Karta MultiSport

Bony Świąteczne

Pakiet Ubezpieczeniowy

Rozwój Kariery

Co oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość rozwoju zawodowego we współpracy z najlepszymi specjalistami,
  • Stabilne zatrudnienie,
  • Możliwość realizacji ciekawych projektów,
  • Pakiet benefitów socjalnych -- czuj się z nami dobrze!

Jakie będą Twoje zadania:

  • Wsparcie merytoryczne i koordynacja pracy zespołu kadrowego,
  • Przygotowywanie, wdrażanie i monitorowanie procedur wewnętrznych z obszaru kadr,
  • Nadzór nad tworzeniem i prawidłowym obiegiem dokumentacji kadrowej,
  • Prowadzenie dokumentacji pracowniczej związanej z przebiegiem zatrudnienia,
  • Przygotowywanie raportów na potrzeby wewnętrzne spółki oraz dla instytucji zewnętrznych,
  • Reprezentowanie pracodawcy przed Państwową Inspekcją Pracy,
  • Bieżąca współpraca z kierownikami jednostek terenowych w zakresie spraw pracowniczych.

Czego oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego (preferowana ekonomia lub kierunki pokrewne),
  • Doświadczenia na stanowisku związanym z obsługą kadrową pracowników,
  • Doświadczenia w zarządzaniu pracą zespołu,
  • Praktycznej znajomości przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,
  • Bardzo dobrej znajomości obsługi pakietu MS Office, w szczególności programu Excel i Word,
  • Dokładności, samodzielności, zaangażowania, dobrej organizacji pracy
  • Odpowiedzialności za powierzone zadania,
  • Nastawienia na pracę zespołową, komunikatywności.

Gdzie szukać pracy jako Koordynator ds. Kadr

Jaka oferta pracy na stanowisku: Koordynator ds. Kadr w miejscowości: Lublin jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Stokrotka Sp. z o. o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Koordynator ds. Kadr Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Koordynator ds. Kadr, praca w Lublin dopasowana do Twoich wymagań.Stokrotka Sp. z o. o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

kontakt Dział Rekrutacji

e-mail rekrutacja@stokrotka.pl

phone 502004314

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie