Kierowca kategorii C _Szczecin

Opieka lekarska

Super Atmosfera

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

System premiowy

Rozwój Kariery

GRUPA KAPITAŁOWA 'SPECJAŁ'

Ogólnopolski dystrybutor artykułów spożywczych wiodących producentów krajowych i zagranicznych zatrudni na stanowisko:

Kierowca kat. C

Miejsce pracy: Oddział Szczecin

Obowiązki na stanowisku:

  • dystrybucja artykułów spożywczych zgodnie z wyznaczonymi trasami,
  • obsługa sklepów spożywczych w tym rozładunek dostaw, odbieranie zwrotów i reklamacji, obsługa dokumentacji transportowej i magazynowej, bieżąca obsługa pojazdu

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. C
  • uprawnienia na przewóz rzeczy,
  • karta kierowcy
  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia,
  • mile widziane doświadczenie w transporcie artykułów FMCG,
  • dyspozycyjność, odpowiedzialność, samodzielność

Oferujemy:

  • pracę w dużej i stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w systemie jednozmianowym,
  • atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy (wypłacane regularnie i terminowo),
  • ubezpieczenie grupowe, pakiety sportowe
  • dostęp do platformy zakupowej Specjał Finanse: www.specjalfinanse.pl,
  • zapewniamy cykl szkoleń z obszaru logistyki w systemie e-learningowym,
  • wycieczki, imprezy oraz konkursy firmowe,
  • dostęp do prywatnej opieki medycznej.

Gdzie szukać pracy jako Kierowca kategorii C _Szczecin

Jaka oferta pracy na stanowisku: Kierowca kategorii C _Szczecin w miejscowości: Szczecin jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy PPHU Specjał Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Kierowca kategorii C _Szczecin Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Kierowca kategorii C _Szczecin, praca w Szczecin dopasowana do Twoich wymagań.PPHU Specjał Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.