Senior Java Developer

Opieka lekarska

Super Atmosfera

Karta MultiSport

Umowa B2B

Rozwój Kariery

Praca zdalna

Klientem jest firma z obszaru telekomunikacji działająca na różnych polach takich jak usługi sieciowe, hosting, SaaS i IAM.

Poszukujemy 2 Senior Java Developerów, którzy wzmocnią zespół Identity Management.

Zadania:

  • Ścisła współpraca z kierownictwem w celu opracowywania, testowania i integrowania aplikacji dla chmury IAM

Oczekiwania:

  • Wykształcenie CFC lub równoważne
  • 4 lata doświadczenia w Javie
  • Dobra znajomość bazy danych SQL
  • Praktyczna znajomość Kotlin, Spring, Maven
  • Znajomość narzędzi do tworzenia wersji np. Gitlab
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Wiedza z zakresu IAM/ PKI będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziane: znajomość francuskiego

Oferujemy:

  • Krótki, 14 dniowy termin płatności faktury
  • Kartę Multisport
  • Prywatną opiekę medyczną w PZU Życie

Gdzie szukać pracy jako Senior Java Developer

Jaka oferta pracy na stanowisku: Senior Java Developer w miejscowości: jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy P&P Solutions Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Senior Java Developer Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Senior Java Developer, praca w dopasowana do Twoich wymagań.P&P Solutions Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.