Młodszy Magazynier/ Monter: 3200 - 3400 zł - po okresie próbnym podwyżka! Oferta dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności!


Świetna lokalizacja

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Szkolenia

Darmowy transport

System premiowy

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 23286. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Aktualnie, dla naszego Klienta, firmy znajdującej się w Szczecinie, poszukujemy osób do pracy na stanowisku: Młodszy Magazynier/ Monter.


Dołączając do nas zyskujesz:

 • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
 • wynagrodzenie podstawowe w wysokości 17,50 - 18,50 zł/h brutto
 • dodatki: 0,50 zł/h premii jakościowej oraz dodatek za obecności: 170 zł
 • po okresie próbnym awans na wyższe stanowisko oraz podwyższenie wynagrodzenia
 • pracę w lokalizacji: Szczecin Dąbie - dojedziesz do nas komunikacją miejską lub samochodem, który możesz zostawić na naszym strzeżonym parkingu
 • atrakcyjną ofertę pracy dla osób posiadających orzeczenie o niepełnosprawności

 

Do Twoich zadań będzie należało:

 • wykonywanie prostych prac montażowych
 • łączenie elementów przy pomocy prostych narzędzi
 • prace magazynowe
 • kompletacja towaru i rozmieszczanie w odpowiednich strefach

 

Oczekujemy:

 • zdolności do wykonywania prac fizycznych 
 • mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności
 • gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym (6-14, 14-22, 22-6)

 


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Młodszy Magazynier/ Monter: 3200 - 3400 zł - po okresie próbnym podwyżka! Oferta dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Młodszy Magazynier/ Monter: 3200 - 3400 zł - po okresie próbnym podwyżka! Oferta dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności! w miejscowości: Szczecin jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Młodszy Magazynier/ Monter: 3200 - 3400 zł - po okresie próbnym podwyżka! Oferta dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Młodszy Magazynier/ Monter: 3200 - 3400 zł - po okresie próbnym podwyżka! Oferta dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności!, praca w Szczecin dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Kamila Wiśniewska

e-mail k.wisniewska@ksservice.pl

KRAZ: 23286

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie