Pracownik magazynowy z UDT - świetne warunki


Świetna lokalizacja

Wysoka Pensja

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Szkolenia

System premiowy

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, który posiada nowoczesny zakład produkcyjny w Polsce z siedzibą w Oławie, poszukujemy osób na stanowisko: Pracownik magazynowy z uprawnieniami UDT.


Zadania na tym stanowisku to:

  • załadunek, rozładunek towarów
  • prace pomocnicze w dziale produkcji

 

Co zyskasz w zamian?

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę 
  • wynagrodzenie podstawe w wysokości 3300 zł brutto
  • atrakcyjny system premiowy - nawet do 500 zł
  • możliwość rozwoju

 

Oczekujemy jedynie:

  • uprawnień UDT na wózki widłowe oraz doświadczenia w ich obsłudze
  • gotowości do pracy w systemie trzyzmianowym (6-14, 14-22, 22-6)

 

Dodatkowe informacje

Nad czym się zastanawiasz? Aplikuj już dzisiaj - mamy tylko jedno miejsce! 

 


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik magazynowy z UDT - świetne warunki

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik magazynowy z UDT - świetne warunki w miejscowości: Bielany Wrocławskie jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik magazynowy z UDT - świetne warunki Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik magazynowy z UDT - świetne warunki, praca w Bielany Wrocławskie dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Daria Woźniak

e-mail d.wozniak@ksservice.pl

phone 506561604

KRAZ: 23286

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie