Prace ogólnobudowalane - Belgia


Umowa o pracę

Szkolenia

Karta paliwowa

Trzynasta Pensja

Rozwój Kariery

Praca za granicą

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

We współpracy z belgijską firmą, specjaliującą się w produkcji kabin prefabrykowanych tach jak kabiny transformatorowe, sanitarne czy budynki do przechowywania niebezpiecznych substancji, poszukujemy pracowitych i zaangażowanych osób do pracy na stanowisku pracownika ogólobudowlanego, zajmującego się głównie zadaniami wykończeniowymi (malowanie/ tynkowanie).


Czym wyróżnia się nasza oferta spośród innych?

  • Oferujemy wiele dodatków pozapłacowych!

13 pensja, karta paliwowa na tereniie Belgii, dofinansowanie zjazdów do Polski, system poleceń ( 150 euro netto!)- to kilka przykładów oferowanych przez nas benefitów! 

  • Dajemy możliwośc pracy na podstawie Polskiej umowy o prace na zasadzie oddelegowania 

Nie musisz przejmować się dodatkowymii opłatami. Odciagane są standardowe, dobrze znane Ci składki ( ubezpieczenie emerytalne, zdrowotne, rentowe) .

  • Pozostaniesz pod opieką naszej agencji 

Nasza koordynatorka będzie do Twojej dyspozycj, pomoże w znalezieniu lokum oraz będzie ingerowała w przypadku ewentualnych problemów

  • Zyskasz atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 12.79 euro brutto!

Jeżeli zależy Ci na wyższym wynagrodzeniu, pracodawca daje możliwość wykonywania nadgodzin- płatnych 150% oraz pracy w weekendy! 

 

Jak wygląda praca na oferowanym przez nas stanowisku?

Praca odbywa się od pooniedziałku do piątku, w godzinach 7:30-16;00 (Praca w weekendy jest dobrowolna dla zainteresowanych osób) 

Twoim zadaniem będzie głównie wykonywanie prac wykończeniowych przy produkcji kabin z prefabrykantów, zwłaszcza malowanie i tynkowanie. Oprócz tego, możesz być odpowiedzialny również za wylewanie betonu i wykonywanie innych czynności produkcyjnych. 

NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA

Na miejscu czeka Cie szkolenie stanowiskowe. Możesz rówie liczyć na pomoc bardziej doświadczonych kolegów! :) 

Jedyne czego oczekujemy to komunikatywny język angielski oraz możliwość wyjazdu własnym autem.

Na miejscu znajduje się również Polski brygadzista, z pewnością pomoże w odnalezieniu się w nowej pracy :) 

Masz jeszcze jakieś wątpliwości? Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Aplikuj a my się z Tobą skontaktujemy i omówimy ewnetualne wątpliwości!

Nie zwlekaj!

 


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Prace ogólnobudowalane - Belgia

Jaka oferta pracy na stanowisku: Prace ogólnobudowalane - Belgia w miejscowości: Ciney jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Prace ogólnobudowalane - Belgia Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Prace ogólnobudowalane - Belgia, praca w Ciney dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Natalia Kosińska

e-mail n.kosinska@ksservice.pl

KRAZ: 7254

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie