Praca w Belgii na stanowisku Operatora Heftruck - wymagane doświadczenie!


Wysoka Pensja

Umowa o pracę

Karta paliwowa

Trzynasta Pensja

Rozwój Kariery

Praca za granicą

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Poszukujemy chętnych osób do pracy na stanowisku OPERATORA HEFTRUCK w belgijskiej firmie, specjalizującej się w prefabrykacji i produkcji betnowych elementów.

Poszukujesz dobrze płatnej pracy w Belgii? Strzał w dziesiątkę! Zapoznaj się z naszą ofertą! :)


Aplikuj na naszą ofertę a zyskasz:

  • Stabilną, stałą prace w oparciu o Polską umowę, na zasadzie oddelegowania do Belgii 
  • Wiele dodatków pozapłacowych (kata paliwowa, 13 pensja, system poleceń)
  • Ubezpieczenie zdrowotne 
  • Pomoc w znalezieniu zakwaterowania 
  • Wynagrodzenie adekwatne do Twojego zaangażowania

 

Z naszej strony oczekujemy:

  • Mobilności- własne auto i możlwiość wyjazdu jest niezbędne 
  • Komunikatywnego języka angielskiego 
  • Wcześniejszego doświadczenia na podobnym stanowisku 
  • Uprawnień 

Twoja praca będzie polegała na wykonywaniu powierzonych zadań przy pomocy wózka wysokiego składowania ( Heftruck).

Potrzebujesz więcej informacj? 

Aplikuj a my do Ciebie oddzwonimy :)

Zachęcamy do kontaktu :)

 


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Praca w Belgii na stanowisku Operatora Heftruck - wymagane doświadczenie!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Praca w Belgii na stanowisku Operatora Heftruck - wymagane doświadczenie! w miejscowości: Borgloon jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Praca w Belgii na stanowisku Operatora Heftruck - wymagane doświadczenie! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Praca w Belgii na stanowisku Operatora Heftruck - wymagane doświadczenie! , praca w Borgloon dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Natalia Kosińska

e-mail n.kosinska@ksservice.pl

KRAZ: 7254

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie