Posiadasz uprawnienia na żurawie/suwnice? Zgłoś się do nas!


Super Atmosfera

Samochód służbowy

Umowa o pracę

Szkolenia

System premiowy

Rozwój Kariery

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy.


Posiadasz uprawnienia zezwalające na obsługę żurawia/suwnicę?

A do tego chciałbyś/ chciałabyś pracować przy pakowaniu towarów i przygotowywaniu ich do wysyłki? 

Jeśli dodatkowo szukasz stałego zatrudnienia i jesteś gotowy/a do pracy w systemie zmianowy (3 zmiany) - zapraszamy do kontaktu! 

 

Co będzie należało do Twoich zadań?

Głównie pakowanie towaru różnej wielkości, przygotowywanie produktów do wysyłki oraz transport towarów o większych gabarytach za pomocą żurawii. 

 

Co możesz zyskać dzięki współpracy z nami?

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • umowę o pracę od pierwszego dnia (pierwsza umowa na okres 3 miesięcy, potem na dłuższy okres czasu)
  • podstawowe wynagrodzenie w wysokości 19,50 - 20,50 zł/h brutto
  • dodatki finansowe: 0,50 zł dopłaty do godziny oraz 170 - 340 zł premii za brak nieobecności
  • pakiet benefitów pozapłacowych: dostęp do ubezpieczenia grupowego, karta sportowa, możliwość odbycia szkoleń i kursów
  • ciągły rozwój - już po pierwszych 3 miesiącach otrzymasz możliwość awansu na wyższe stanowisko wraz z podwyższeniem wynagrodzenia

 

Czekamy na Ciebie w Dąbiu!

 


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Posiadasz uprawnienia na żurawie/suwnice? Zgłoś się do nas!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Posiadasz uprawnienia na żurawie/suwnice? Zgłoś się do nas! w miejscowości: Załom jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Posiadasz uprawnienia na żurawie/suwnice? Zgłoś się do nas! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Posiadasz uprawnienia na żurawie/suwnice? Zgłoś się do nas! , praca w Załom dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Kamila Wiśniewska

e-mail k.wisniewska@ksservice.pl

phone 504862677

KRAZ: 23286

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie