Operator wózka niskiego składowania w Belgii!


Opieka lekarska

Umowa o pracę

Karta paliwowa

System Poleceń

Międzynarodowa Firma

Praca za granicą

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy.

Poszukujemy pracowników dla firmy, będącej globalnym specjalistą w zakresie usług logistycznych. Zakład pracy został założony w 1854 roku w Antwerpii i do tej pory posiada tam główną siedzibę. Aktualnie nasz klient prowadzi działalność w 28 krajach, na 5 kontynentach i zatrudnia ok. 12 tyś. pracowników.


Na czym polega praca?

W zakresie Twoich obowiązków będzie wykonywanie zleconych prac przy użyciu wózka niskiego składowania ( heftruck) z długimi widłami (2.4 m).

 

Jakie warunki musi spełniać potencjalny kandydat?

 • Język angielski w stopniu komunikatywnym (przed podjęciem pracy przeprowadana jest rozmowa zdalna)
 • Prawo jazdy i auto, którym kandydat może wyjechać do Belgii (na miejscu otrzymasz kartę paliwową)
 • Doświadczenie w pracy na wózakch typu heftruck (w pierwszy dzień jest sprawdzana ta umiejętność!)
 • Pozytywne nastawienie, bezkonfliktowość i chęci do pracy! :)

 

A co otrzymasz w zamian?

 • Wynagrodzenie w wysokości 12.79 euro brutto
 • Dodatek zmianowy w postaci 0,95 euro brutto do każdej godziny
 • Czeki żywnościowe w wysokości 6.5 euro brutto
 • Polską umowę o prace na zasadzie oddelegowania do Belgii

Jeżeli zależy Ci na jak największych zarobkach to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Pracodawca daje możliwość pracy w nadgodzinach!

 

Oprócz tego zyskasz liczne dodatki pozapłacowe, a w tym:

 • karta paliwowa
 • ubezpieczenie zdrowotne 
 • system poleceń 
 • dofinansowanie zjazdów do Polski 

Nasza koordynatorka słuzy pomocą w zanelzieniu odpowiedniego zakwaterownia w jak najlepszej cenie! :) Opłata leży po stronie pracownika.

 


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Operator wózka niskiego składowania w Belgii!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Operator wózka niskiego składowania w Belgii! w miejscowości: Gent jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Operator wózka niskiego składowania w Belgii! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Operator wózka niskiego składowania w Belgii! , praca w Gent dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Natalia Kosińska

e-mail n.kosinska@ksservice.pl

KRAZ: 7254

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie