Dołącz do nas jako Operator maszyn CNC i wynegocjuj sobie wynagrodzenie!


Wysoka Pensja

Super Atmosfera

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

System premiowy

Rozwój Kariery

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski i Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy.

Obecnie dla naszego Klienta zajmującego się dystrybucją i produkcją , poszukujemy Kandydatów do pracy w Strzelinie na stanowisku Operator Maszyn CNC.


Szukasz pracy? Zgłoś się do nas!

Aktualnie do naszego zespołu w Strzelinie poszukujemy Operatora Maszyn CNC z podstawowym doświadczeniem w programowaniu, który będzie odpowiedzialny za pracę przy obróbce metalowych elementów i produkcji dużych gabarytów.

 

Brzmi jak propozycja dla Ciebie? Świetnie – na początek zapoznaj się z naszymi wymaganiami!

Idealny kandydat na nasze stanowisko to taki, który:

  • posiada doświadczenie w obsłudze  maszyn CNC i wprowadzaniu podstawowych zmian w programach;
  • może pochwalić się doświadczeniem w dziedzinie obróbki skrawaniem;
  • wyróżnia się gotowością do pracy w systemie trzyzmianowym od poniedziałku do piątku.

 

Co możesz zyskać dzięki współpracy z nami?

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie do NEGOCJACJI.
  • Wysokie premie.
  • Rozwój i nową wiedzę.

 

Dodatkowe informacje

Dotarłeś aż tutaj? Wspaniale – to oznacza, że czas wysłać swoje CV! Nie zwlekaj, czekamy na Ciebie w Strzelinie!

 

Brakuje Ci informacji na temat oferty? Zachęcamy do kontaktu.

Zadzwoń: 503 075 956

Napisz: e.cofta@ksservice.pl

 


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Dołącz do nas jako Operator maszyn CNC i wynegocjuj sobie wynagrodzenie!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Dołącz do nas jako Operator maszyn CNC i wynegocjuj sobie wynagrodzenie! w miejscowości: Wyszonowice jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Dołącz do nas jako Operator maszyn CNC i wynegocjuj sobie wynagrodzenie! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Dołącz do nas jako Operator maszyn CNC i wynegocjuj sobie wynagrodzenie! , praca w Wyszonowice dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Elżbieta Cofta

e-mail e.cofta@ksservice.pl

phone 503075956

KRAZ: 23286

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie