React.js/React Native Developer (100% zdalnie)

Wysoka Pensja

Super Atmosfera

Praca Zdalna

Szkolenia

Umowa B2B

Rozwój Kariery

W Cyclad współpracujemy z najlepszymi międzynarodowymi firmami technologicznymi, aby zwiększyć ich potencjał w dostarczaniu wyjątkowych, nowoczesnych rozwiązań, które kształtują świat przyszłości. Obecnie, dla naszego Partnera, przedsiębiorstwa zajmującego się projektowaniem, produkcją i sprzedażą mikroprocesorowych urządzeń elektroniki użytkowej, poszukujemy specjalistów na stanowisko React.js/React Native Developera

Informacje o projekcie:

  • Lokalizacja: praca w 100% zdalna, także po COVD (mile widziane okazjonalne podróże do okolic Bielska Białej)
  • Szczegóły projektu: rozwój aplikacji webowych i mobile dla urządzeń typu Smart Home (IoT)
  • Technologie: ReactJS, React Native, Redux, Redux Saga, Lerna, JavaScript, HTML5, CSS3, Webpack, Babel, Material-UI, Jenkins, Jest, Git
  • Budżet: 90-120 PLN netto +VAT/h (B2B) , nie wykluczamy UoP

Obowiązki:

  • Rozwój oprogramowania poprzez tworzenie nowych funkcjonalności
  • Bug fixing (w ramach potrzeb)
  • Zespołowe opracowywanie architektury i implementacja rozwiązań

Nasze wymagania:

  • Minimum 2 lata komercyjnego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie z ReactJS i React Native
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodne czytanie dokumentacji
  • Znajomość wzorców projektowych (SOLID, DRY, inne)

Mile widziane

  • Doświadczenie w projektach IoT
  • Doświadczenie w pracy z architekturą opartą o mikrousługi
  • Doświadczenie z Jenkins
  • Doświadczenie z TDD

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowa o pracę lub B2B
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Ciekawe projekty z obszaru Smart Home
  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji

Gdzie szukać pracy jako React.js/React Native Developer (100% zdalnie)

Jaka oferta pracy na stanowisku: React.js/React Native Developer (100% zdalnie) w miejscowości: Kielce jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Cyclad Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako React.js/React Native Developer (100% zdalnie) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko React.js/React Native Developer (100% zdalnie), praca w Kielce dopasowana do Twoich wymagań.Cyclad Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.