HR Consultant

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Szkolenia

System premiowy

Rozwój Kariery

Jesteśmy firmą rekrutacyjną z 12-letnim doświadczeniem w prowadzeniu rekrutacji zewnętrznych. Obecnie poszukujemy do Naszego zespołu osoby, która razem z nami będzie rekrutowała najlepszych pracowników dla naszych Klientów - aplikuj na stanowisko: HR Consultant

Jakie będą Twoje zadania na tym stanowisku pracy:

  • samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych,
  • wyszukiwanie najlepszych kandydatów na rynku (również metodą Direct Search),
  • przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych i sporządzanie profili zawodowych kandydatów,
  • budowanie i zarządzanie bazą kandydatów,
  • bezpośredni kontakt z Klientem,
  • działania employer brandingowe.

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:

  • posiadasz doświadczenie w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych,
  • cechują Cię wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne,
  • posiadasz miłe usposobienie i entuzjazm w pracy z ludźmi,
  • w sposób umiejętny i samodzielny organizujesz własną pracę,
  • potrafisz obsługiwać programy MS Office,
  • chcesz rozwijać się w zakresie rekrutacji i HR-u,
  • komunikatywnie posługujesz się językiem angielskim - dodatkowy atut.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu Umowy o Pracę,
  • stałe wynagrodzenie + system premiowy,
  • prywatną opiekę medyczną Luxmed,
  • możliwość rozwoju - szkolenia wewnętrzne,
  • pracę w zgranym, wesołym zespole :),
  • różnorodne i ambitne projekty rekrutacyjne na wszystkich szczeblach w wielu branżach.

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako HR Consultant

Jaka oferta pracy na stanowisku: HR Consultant w miejscowości: Wrocław jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Business Bridge Group Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako HR Consultant Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko HR Consultant, praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.Business Bridge Group Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.