Senior C++ Developer

Opieka lekarska

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Karta MultiSport

Rozwój Kariery

Informacje o projekcie:

  • Branża: Nowe technologie
  • Lokalizacja: Katowice
  • Obszar projektu: rozwój i utrzymanie aplikacji na urządzeniach, komputerach stacjonarnych i urządzeniach mobilnych
  • Praca zdalna: dwa-trzy razy w tygodniu (obecnie w 100%)
  • Podróże służbowe: do 20% (obecnie wstrzymane)
  • Czas trwania projektu: stała współpraca
  • Język angielski: B2
  • Metodologia: Agile
  • Rozpoczęcie projektu: kwiecień 2021
  • Tech stack: C++, Qt Quick/QML, JavaScript, CMake, QTestLib, Squish, GitHub, Linux, Googe Cloud Platform
  • Wynagrodzenie: 14-16k brutto na umowę o pracę lub 800 - 1000 dzień / B2B

Opis stanowiska:

  • Rozwój samej aplikacji, jak i potencjalnie innych komponentów systemu
  • Opracowywanie nowych produktów na różne platformy, od wbudowanego systemu Linux po systemy Android i iOS
  • Pisanie stabilnego kodu w celu poprawy doświadczenia użytkownika
  • Bieżąca współpraca z klientem i zespołem w Norwegii
  • Opracowywanie i utrzymywanie dokumentacji technicznej

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie informatyczne
  • Kilkuletnie doświadczenie w zakresie programowania obiektowego w języku C++
  • Doświadczenie w programowaniu dla systemów Linux, macOS, Windows, iOS, Android
  • Znajomość oprogramowania wbudowanego (np. Yocto) jest dodatkowym atutem
  • Znajomość narzędzi takich jak Git, Jira i Confluence
  • Znajomość zasad ciągłej integracji oprogramowania
  • Umiejętności analityczne, rozwiązywania problemów oraz interakcji ze stroną biznesową
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Stałą współpracę w oparciu o umowę o prace lub kontrakt B2B
  • Stabilne i międzynarodowe projekty
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę MultiSport
  • Ubezpieczenie na życie
  • Lekcje z języka angielskiego, francuskiego, niemieckiego
  • Imprezy integracyjne oraz eventy tematyczne
  • Relax-roomy na wyposażeniu biura
  • Wsparcie finansowe i lokalowe przy relokacji

Gdzie szukać pracy jako Senior C++ Developer

Jaka oferta pracy na stanowisku: Senior C++ Developer w miejscowości: Katowice jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Cyclad Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Senior C++ Developer Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Senior C++ Developer, praca w Katowice dopasowana do Twoich wymagań.Cyclad Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.