Mechanik utrzymania ruchu w przemyśle drzewnym!


Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

Szkolenia

System premiowy

Fundusz socjalny

Rozwój Kariery

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy.

Firma, dla której poszukujemy pracowników, jest wiodącym producentem cienkich, wysoko uszlachetnionych płyt pilśniowych o średniej gęstości (MDF) lub o wysokiej gęstości (HDF) w europejskiej branży przetwórstwa drewna. Nasz Klient zaopatruje odbiorców z całego świata, dostarczając wyroby producentom mebli, stolarki drzwiowej, lakierów oraz firmom z branży motoryzacyjnej.

Aktualne ogłoszenie dotyczy oferty pracy na stanowisku MECHANIKA UTRZYMANIA RUCHU laugh

Jako pracownik naszej firmy w dziale utrzymania ruchu, będziesz odpowiedzialny za:

 • Przeglądy i konserwacje
 • Naprawy i remonty maszyn oraz urządzeń przemysłowych
 • Usuwanie awarii

Praca odbywa się od poniedziałku do piątku w systemie trzyzmianowym:

6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00

Zakład pracy znajduje się w miejscowości Krosno Odrzańskie.

Jakie warunki musisz spełniać?

 • Doświadczenie na podobnym stanowisku, najlepiej w firmie produkcyjnej
 • Wykształcenie średnie techniczne bądź zawodowe
 • Doświadczenie w naprawach, remontach i konserwacjach maszyn przemysłowych lub samochodowych
 • Umiejętność spawania jest bardzo mile widziane!

Co zyskasz poza stabilnym zatrudnieniem w naszej firmie ?

 • Umowę o pracę
 • Wysoką stawkę godzinową
 • Dodatek za dyspozycyjność oraz pracę w weekendy
 • Wiele dodatkowych świadczeń
 • Premie miesięczne
 • Liczne kursy i szkolenia
 • Możliwość rozwoju!

Taka okazja może się już nie powtórzyć!

Aplikuj i zostań członkiem naszego zespołu!Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Mechanik utrzymania ruchu w przemyśle drzewnym!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Mechanik utrzymania ruchu w przemyśle drzewnym! w miejscowości: Świebodzin jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Mechanik utrzymania ruchu w przemyśle drzewnym! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Mechanik utrzymania ruchu w przemyśle drzewnym!, praca w Świebodzin dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Kamila Wiśniewska

e-mail k.wisniewska@ksservice.pl

KRAZ: 7254

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie