Poszukiwany ELEKTRYK PRZEMYSŁOWY z uprawnieniami


Super Atmosfera

Umowa o pracę

Szkolenia

System premiowy

Dopłata do Wakacji

Rozwój Kariery

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy.

Firma, dla której poszukujemy pracowników na stanowisko ELEKTRYKA jest wiodącym producentem cienkich, wysoko uszlachetnionych płyt pilśniowych o średniej gęstości (MDF) lub o wysokiej gęstości (HDF) w europejskiej branży przetwórstwa drewna. Nasz klient zaopatruje odbiorców z całego świata, dostarczając wyroby producentom mebli, stolarki drzwiowej, lakierów oraz firmom z branży motoryzacyjnej.

Poszukujemy również pracownika na stanowisko Mechanika Utrzymania Ruchu!


Co zyskasz aplikując na nasza ofertę?

  • Bezpośrednie zatrudnienie w firmie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjną stawkę godzinową 
  • Pracę w systemie 3-zmianowym 
  • Wiele dodatków pozapłacowych, a w tym: dodatek weekendowy oraz dyspozycyjny
  • Świadczenia z ZFŚS
  • Premie uznaniowe 
  • Kursy i szkolenia podnoszące Twoje kwalifikacje! 

Jaki warunki musisz spełniać aby zostać członkiem naszego zespołu?

Doświadczenie w branży i co najmniej podstawowe uprawnienia energetyczne są najważniejszymi wymaganiami, które musisz spełniać! 

 

Twoja praca będzie polegała głównie na:

  • przeprowadzaniu przeglądów i konserwacji maszyn 
  • naprawach i remontach maszyn i urządzeń przemysłowych 
  • usuwaniu awarii oraz wykonywaniu instalacji elektrycznych 

Aplikuj na nasza ofertę, a my dostarczymy Ci większej ilości informacji o ofercie pracy! 

Nie zwlekaj bo oferta może umknąć Ci sprzed nosa :)


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Poszukiwany ELEKTRYK PRZEMYSŁOWY z uprawnieniami

Jaka oferta pracy na stanowisku: Poszukiwany ELEKTRYK PRZEMYSŁOWY z uprawnieniami w miejscowości: Świebodzin jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Poszukiwany ELEKTRYK PRZEMYSŁOWY z uprawnieniami Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Poszukiwany ELEKTRYK PRZEMYSŁOWY z uprawnieniami , praca w Świebodzin dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Kamila Wiśniewska

e-mail k.wisniewska@ksservice.pl

KRAZ: 7254

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie