Przedstawiciel handlowy ds. Systemów komunikacyjnych


Świetna lokalizacja

Samochód służbowy

Umowa o pracę

System premiowy

Kwaterunek

Rozwój Kariery

O NAS

W JobConsult przyświeca nam prosty cel -- od lat pomagamy w organizowaniu pracy tymczasowej na terenie Polski oraz Niemiec. Duże doświadczenie, wiedza oraz świetna znajomość branży sprawiają, że nasze działania cechują się wysoką skutecznością. Co to oznacza w praktyce? Przez cały okres naszej działalności udało nam się znaleźć atrakcyjną pracę dla setek osób, które poszukiwały zatrudnienia tymczasowego.

PRACA ZA GRANICĄ? NOWE MOŻLIWOŚCI!

Praca tymczasowa, zwłaszcza za granicą, to doskonała okazja, aby poszerzyć swoje horyzonty. Nowe doświadczenia, obce kultury i ciekawi ludzie. Nie można również zapomnieć o prawdopodobnie największym atucie zatrudnienia poza granicami Polski, czyli stosunkowo wyższych zarobkach. Satysfakcjonująca pensja z pewnością przyda się każdemu, dlatego nasza oferta jest skierowana zarówno do studentów, absolwentów i bezrobotnych, jak również osób, które chciałyby po prostu zmienić swoje dotychczasowe zajęcie.

Nasza Agencja zajmuje się rekrutacją pracowników głównie na rynek niemiecki -- na co dzień współpracujemy z zaufanymi i sprawdzonymi przedsiębiorstwami znajdującymi się za naszą zachodnią granicą. Rozumiemy przy tym potrzeby przyszłych pracowników, dlatego, poza pracą tymczasową, pomagamy również w nawiązywaniu długofalowego zatrudnienia.

PEŁNE WSPARCIE

Na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie naszych Klientów, dlatego poza satysfakcjonującym zarobkiem oraz przejrzystymi zasadami współpracy zapewniamy również stałą opiekę -- niezależnie od charakteru podejmowanej pracy. Na co dokładnie możesz liczyć? W JobConsult gwarantujemy bezpośredni transport do miejsca zatrudnienia, zakwaterowanie oraz pełen pakiet ubezpieczeń. Wszystko po to, abyś czuł się komfortowo oraz bezpiecznie.

MASZ JAKIEŚ PYTANIA?

JobConsult to nie tylko wysoka jakość obsługi oraz pełne wsparcie na każdym etapie naszej współpracy. W razie jakichkolwiek wątpliwości służymy profesjonalną pomocą. Wystarczy, że skontaktujesz się z naszym zespołem. Chętnie odpowiemy na każde nurtujące Cię pytanie, udzielimy niezbędnych informacji lub doradzimy w wyborze najlepszych ofert pracy tymczasowej.


Opis stanowiska

Dla naszego klienta, innowacyjnej firmy w dziedzinie technologii komunikacyjnych i informatycznych, poszukujemy przedstawicieli handlowych zajmujących się bezpośrednią dystrybucją systemów komunikacyjnych (f / m / d) w Turyngii, Saksonii, Saksonii-Anhalt i Bawarii.

Twoje zadania:

 • Pozyskiwanie nowych klientów i nowe możliwości biznesowe w średnich firmach
 • Aktywna sprzedaż całego portfolio produktów i usług
 • Rozszerzenie istniejących relacji z klientami w zakresie zakupów, wynajmu i utrzymania ruchu
 • Współpraca zespołowa ze wszystkimi pozostałymi pracownikami sprzedaży i serwisu
 • Przygotowanie i prezentacja oferty, kalkulacja, zawarcie umowy
 • Pogłębienie współpracy z firmami partnerskimi
 • Odpowiedzialność za własny obszar sprzedaży w pobliżu domu

 

Wymagania

 • Ukończone szkolenie handlowe lub techniczne
 • Doświadczenie w sprzedaży lub konsultingu w branży telekomunikacyjnej / IT jest korzystne, ale nie jest wymagane
 • Pewny wygląd, komunikatywny i pewny siebie w negocjacjach - nawet w sytuacjach stresowych
 • Szybkie zrozumienie, inicjatywa, kreatywność
 • Gotowość do wzięcia na siebie odpowiedzialności
 • Wytrzymałość, elastyczność i umiejętność pracy w zespole
 • Myślenie i działanie zorientowane na klienta
 • Dobre umiejętności informatyczne
 • Prawo jazdy klasy B.

Oferujemy

 • Ciekawa dziedzina działalności w nowoczesnej i zorientowanej na przyszłość firmie
 • Umowa o pracę na czas nieokreślony
 • Samochód służbowy
 • Płatność oparta na wynikach
 • Gruntowny okres szkolenia
 • Obszerne szkolenie indywidualne 

Rozpoznajesz siebie? W takim razie szukamy właśnie Ciebie!


Prosimy o przesłanie nam szczegółowych dokumentów aplikacyjnych (życiorys, aktualne oferty pracy, informacje o oczekiwaniach płacowych i najwcześniejszej dacie rozpoczęcia pracy), najlepiej za pomocą naszego internetowego formularza aplikacyjnego.
Z przyjemnością odpowiemy telefonicznie na Państwa wstępne zapytania i pytania. Czekamy na wiadomość od Ciebie wkrótce!


Twoja droga do nas:
Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące tego stanowiska. Jeśli chcesz aplikować bezpośrednio, możesz przesłać nam swoje CV e-mailem lub przesłać nam swoje dane za pośrednictwem oferowanej aplikacji online. Zgłaszając się online, możesz „załadować” swoje CV po podaniu danych kontaktowych. Zajmuje to tylko około 3 minut. Na tę formę wniosku możemy odpowiedzieć tak szybko, jak to możliwe. Czekamy na Ciebie.

Dodatkowe informacje

„JAKOŚĆ, ELASTYCZNOŚĆ, INDYWIDUALNOŚĆ I NIEZAWODNOŚĆ”

... nie ma lepszego sposobu na podsumowanie usług naszej firmy dla Ciebie.
 
Razem z naszymi klientami opracowujemy rozwiązania personalne dostosowane do Twoich potrzeb.
 
Przedmiotem działalności są wszelkiego rodzaju usługi personalne, ale także zadania z zakresu zarządzania czasem oraz doradztwo dla małych i średnich firm. Jako pracodawca zawsze jesteśmy świadomi naszej szczególnej odpowiedzialności wobec naszych pracowników. Jako członek Stowarzyszenia Dostawców Usług Personalnych, Vegaconsult GmbH jest związana układami zbiorowymi pracy. Vegaconsult GmbH koncentruje się obecnie na branży transportowo-logistycznej, ale dzięki rzetelnemu zaangażowaniu naszych pracowników odnosimy sukcesy również w większych firmach produkcyjnych.
Obszary zastosowań są obecnie skoncentrowane, przede wszystkim na obszarze Saksonii / Saksonii-Anhalt i Turyngii.


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Przedstawiciel handlowy ds. Systemów komunikacyjnych

Jaka oferta pracy na stanowisku: Przedstawiciel handlowy ds. Systemów komunikacyjnych w miejscowości: Hermsdorf jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy JOBCONSULT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Przedstawiciel handlowy ds. Systemów komunikacyjnych Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Przedstawiciel handlowy ds. Systemów komunikacyjnych, praca w Hermsdorf dopasowana do Twoich wymagań.JOBCONSULT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Jobconsult Sp. z. o.o Jobconsult Sp. z. o.o

e-mail biuro@jobconsult.pl

phone +48786963736

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie