Praca dla absolwenta szkoły elektrycznej - kablowanie tablic i skrzynek/ Belgia!


Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

Karta paliwowa

Trzynasta Pensja

System Poleceń

Praca za granicą

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Nasz klient dostarcza niezawodne produkty do zastosowań związanych z dystrybucją energii elektrycznej. Innowacyjność i troska o środowisko to siła napędowa zakładu. Rozwój kompleksowych rozwiązań składa się z minimalnej liczby elementów, z których wszystkie mają wyjątkową żywotność. Dlatego też nasz kleint odznacza się wyjątkową jakością i doskonałą orientację na klienta. Specjalna jednostka produkcyjna i wysoce zautomatyzowane linie produkcyjne to kluczowe czynniki w najnowocześniejszych komponentach i systemach firmy. Dzięki temu zakład pracuje w najwyższym standardzie jakości.

Poniższe ogłoszenie dotyczy stanowiska elektromontera w miejscowości Nevele, Belgia


Pracuj z nami!

Nasz idealny kandydat cechuje się:

 • Dokładnością, dyscypliną oraz chęcią do nauki 
 • Doświadczeniem na podobnym stanowisku lub wyskształceniem w branży elektrycznej 
 • Komunikatywnym językiem angielskim 
 • Możliwością wyjazdu własnym autem
 • Umiejętnym czytaniem dokumentacji technicznej 
 • Pozytywnym nastawieniem! :)

 

Spełniasz powyższe warunki? Zachęcamy do zapoznania się z dalszą częścią naszego ogłoszenia :) 

Co możesz zyskać podejmując się pracy u naszego klienta?

 • Wynagrodzenie w wysokości 13,46 euro brutto/ godzinę 
 • Stałą stabilną pracę 
 • Możliwość pracy w nadgodzinach 
 • Pracę w bardzo dobrych, czystych warunkach w nowoczesnym wartsztacie 

Oprócz tego zyskasz liczne dodatki pozapłacowe a w tym:

 • 13 pensję 
 • Kartę paliwową 
 • Dofinansowanie zjazdów do Polski 
 • System poleceń 

Możesz również liczyć na pomoc naszej koordynatorki na każym etapie pracy :) Pomożemy Ci również w znalezieniu zakwaterownia oraz wypełnieniu wszystkich formalności niezbędnych do wyjazdu! :) Gwarantujemy, że z nami Twój wyjazd przebiegnie bezproblemowo :) 

 

Na czym będzie polegała Twoja rola? 

Będziesz zaczynał od prostych tablic, stopniowo zaczniesz zajmować się bardziej skomplikowanymi i złożonymi projektami. Będziesz odpowiadał głównie za okablowanie elektryczne podczas instalacji tablicy przełącznikowej. Twoja wiedza będzie również pozwalała na wykrywanie i usuwanie ewentualnych błędów.

 

W razie wątpliwości zachęcam do kontaktu poprzez naszego maila bądź Aplikowanie - nasz rekruter skontaktuje się z Tobą i odpowie na nurtujące Cię pytania :) 

Nie czekaj! 

 


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Praca dla absolwenta szkoły elektrycznej - kablowanie tablic i skrzynek/ Belgia!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Praca dla absolwenta szkoły elektrycznej - kablowanie tablic i skrzynek/ Belgia! w miejscowości: jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Praca dla absolwenta szkoły elektrycznej - kablowanie tablic i skrzynek/ Belgia! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Praca dla absolwenta szkoły elektrycznej - kablowanie tablic i skrzynek/ Belgia!, praca w dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Natalia Kosińska

e-mail n.kosinska@ksservice.pl

KRAZ: 7254

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie

Podobne ogłoszenia