Pracownik restauracji

McDonalds Polska Koszalin

Elastyczne godziny pracy

Świetna lokalizacja

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Międzynarodowa Firma

Restauracja McDonald's w Koszalinie ul. Paderewskiego 1 CH Forum zatrudni pracowników. Jesteś osobą energiczną, odpowiedzialną, chcesz pracować w zespole? Dołącz do nas!

Jesteś osobą energiczną, odpowiedzialną, chcesz pracować w zespole? Dołącz do nas! oferujemy (umowa o pracę, terminowo wypłacane wynagrodzenie, ewidencja czasu pracy), - godziny pracy dopasowane do Twoich potrzeb oraz dyspozycyjności (elastyczny grafik), - profesjonalne szkolenia na każdym stanowisku. Zapewniamy wszystkie szkolenia, które są niezbędne do wykonywania pracy, - jasne zasady oceny i awansu. Większość pracowników zaczyna od najniższego stanowiska, ale to tylko początek. Na najlepszych czekają stanowiska kierownicze restauracji. Przyjdź i przekonaj się.

Zadania:

  • przyjmowanie i wydawanie zamówień,
  • praca na kuchni,
  • prace porządkowe
  • książeczka sanitarno-epidemiologiczna

Oferujemy

  • umowa o pracę, terminowo wypłacane wynagrodzenie, ewidencja czasu pracy
  • godziny pracy dopasowane do Twoich potrzeb oraz dyspozycyjności (elastyczny grafik),
  • profesjonalne szkolenia na każdym stanowisku.
  • zapewniamy wszystkie szkolenia, które są niezbędne do wykonywania pracy,
  • jasne zasady oceny i awansu


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik restauracji

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik restauracji w miejscowości: Koszalin jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy McDonalds Polska lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik restauracji Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik restauracji, praca w Koszalin dopasowana do Twoich wymagań.McDonalds Polska praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Podobne ogłoszenia


Pracownik restauracji- praca w nocy

Koszalin, zachodniopomorskie


Pracownik restauracji Świnoujście

Świnoujście, zachodniopomorskie


Pracownik restauracji -- na weekendy

Łozienica, zachodniopomorskie


Pracownik restauracji -- niepełny etat

Kołobrzeg, zachodniopomorskie