Praca na magazynie, niepełny etat - nie wymagamy doświadczenia! :)


Darmowy posiłek

Wysoka Pensja

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Międzynarodowa Firma

Rozwój Kariery

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy.

Firma dla której poszukujemy pracowników na stanowisko pracowników magazynowych to globalny operator logistyczny z siedzibą w Belgii oraz lider na rynku usług logistyki, dedykowanej dla przemysłu petrochemicznego. Posiada ponad 5 mln mkw. powierzchni magazynowej w 160 lokalizacjach na całym świecie.


Poszukujesz dodatkowej pracy ? Świetnie, że do nas trafiłeś!

Oferujemy pracę w niepełnym wymiarze  z elastycznym grafikiem! Możesz ją dopasować do swoich bieżących obowiązków! 

Gwarantujemy atrakcyjne wynagrodzenie oraz ciepły posiłek i napoje w miejscu pracy. Zadbamy żebyś czuł się u nas komforotowo :) 

Dodatkowo zapewnimy Ci szkolenie w pierszym dniu pracy. Nie wymagamy od Ciebie doświadczenia! Pokażemy Ci na czym polega praca! 

 

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • przenoszenie worków z granulatem na palety - poszukujemyi gotowych do pracy siłaczy :)
  • ewentualna zmiana worka w momencie gdy będzie on uszkodzony 

 

Pewnie zastanawiasz się czego oczekujemy od Ciebie? 

Wystarczy nam Twoje zaangażowanie do pracy :) 

Jeżeli jesteś ambitną, pracowitą osobą  gotową do pracy w systemie dwuzmianowym i szczycisz się dobrą kondycją fizyczną - nie zwlekaj i dołącz do naszego zespołu! 

 


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Praca na magazynie, niepełny etat - nie wymagamy doświadczenia! :)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Praca na magazynie, niepełny etat - nie wymagamy doświadczenia! :) w miejscowości: Kutno jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Praca na magazynie, niepełny etat - nie wymagamy doświadczenia! :) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Praca na magazynie, niepełny etat - nie wymagamy doświadczenia! :) , praca w Kutno dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Natalia Kosińska

e-mail n.kosinska@ksservice.pl

KRAZ: 23286

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie