Pracownik administracji z językiem niemieckim - Stanowice!


Wysoka Pensja

Super Atmosfera

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

Szkolenia

Rozwój Kariery

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy.

Poszukujemy pracownika na stanowisko Specjalisty ds. administracji w firmie specjalizującej się w branży energetycznej. Jej głównym celem jest wytwarzanie energii w sposób minimalizujący emisję dwutlenku węgla.

Mamy dostępny tylko jeden wakat na to stanowisko!

Nie zwlekaj, bądź częścią naszego zespołu!

Aplikuj wink


Poszukujesz pracy, która pozwoli Ci rozwinąć skrzydła? Świetnie, że do nas trafiłeś!

Oferujemy Ci zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bepośrednio w firmie, wsparcie merytoryczne na etapie wdrożenia, pracę w stałych godzinach 8:00-16:00 oraz opiekę medyczną! 

Dodatkowo gwarantujemy, że Twoja praca będzie doceniona i wynagrodzona adekwatnie do Twoich starań! Możesz liczyć na wysokie wynagrodzenie!

 

Do twoich obowiązków będzie należało:

  • prowadzenie ewidencji przyjęcia surowca do produkcji i wydania gotowego produktu oraz kontakt z Klientami, dostawcami oraz odbiorcami
  • prace administracyjne związane z obsługą zakładu oraz obsługa wagi samochodowej 

 

Jeżeli Twój język niemiecki jest na poziomie B2 i posiadasz doświadczenie w pracy administracyjnej jesteś idealnym kandydatem na to stanowisko! 

Nie możemy się doczekać współpracy z Tobą! :) 

 


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik administracji z językiem niemieckim - Stanowice!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik administracji z językiem niemieckim - Stanowice! w miejscowości: jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik administracji z językiem niemieckim - Stanowice! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik administracji z językiem niemieckim - Stanowice! , praca w dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Natalia Kosińska

e-mail n.kosinska@ksservice.pl

KRAZ: 23286

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie

Podobne ogłoszenia