Poszukiwany OPERATOR ŁADOWARKI z uprawnieniami!


Wysoka Pensja

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Szkolenia

System premiowy

Rozwój Kariery

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy.

We wspóołpracy z nowootwartą elektrociepłownią, znajdującą się w STANOWICACH, poszukujemy doświadczonych pracowników na stanowisko OPERATORA ŁADOWARKI. Firma specjalizuje się głównie w produkcji pelletu drzewnego, a jej celem jest wytwarzanie energii w sposób, który w jak największym stopniu minimalizuje emisję dwutlenku węgla.


Pracując z nami zyszkasz...

...  zatrudnienie bazujące na umowie o pracę, w firmie z branży energetycznej. Dodatkowo gwarantujemy wysokie zarobki, wzbogacone o systemem premiowym w wysokości 15%! 

Pracujemy w systemie 4  brygadowym ( cztery dni pracy - cztery dni wolnego) co daje Ci mnóstwo wolnego czasu dla Ciebie i Twojej rodziny! 

Dajemy możliwość rozwoju i podniesienia Twoich kompetencji zawodowych!

A na dodatek posiadamy szeroki wachlarz benefitów pozapłacowych!

 

Twoja praca będzie polegała na wykonywaniu zleconych zadań, przy użyciu ładowarki kołowej bądź teleskopowej.

 

Jeżeli:

  • cenisz sobie możliwość rozwoju, zyskując przy tym wysokie zarobki,
  • posiadasz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • jesteś profesjonalistą w tym co robisz i masz uprawnienia do obsługi ładowarek

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU!

 wink

 


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Poszukiwany OPERATOR ŁADOWARKI z uprawnieniami!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Poszukiwany OPERATOR ŁADOWARKI z uprawnieniami! w miejscowości: Stanowice jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Poszukiwany OPERATOR ŁADOWARKI z uprawnieniami! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Poszukiwany OPERATOR ŁADOWARKI z uprawnieniami! , praca w Stanowice dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Natalia Kosińska

e-mail n.kosinska@ksservice.pl

KRAZ: 23286

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie