Malarnia przemysłowa- Belgia! Dołącz do naszego zespołu!


Umowa o pracę

Szkolenia

Karta paliwowa

Trzynasta Pensja

Rozwój Kariery

Praca za granicą

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Klient, dla którego prowadzimy rekrutacje zajmuje się malowaniem proszkowym i "mokrym" różnego rodzaju elementów przemysłowych, konstrukcyjnych a nawet całych urządzeń. Do obrabianych materiałów należą różnej wielkości metale, tworzywa sztuczne oraz drewno. Warsztat pracy jest zlokalizowany w miejscowości Heusden- Zolder.

Jeżeli masz możliwość wyjazdu własnym autem, komunikujesz się w języku angielskim i posiadasz Polskie Obywatelstwo zapoznaj się z poniższą ofertą! :)


Jak wygląda dzień w zakładzie ?

Nasi pracownicy pracują głównie w systemie jednozmianowym :

 • poniedziałek- czwartek:  7:30- 16:00
 • piątek 7:30- 15:00

Czasami przy większym zapotrzebowaniu pojawia się się praca w systemie dwuzmianowym:

 • poniedziałek- czwartek: 6:00- 14:00, 14:00- 22:00
 • piątek: 6:00- 13:00, 13:00- 20:00 

Pracownik jest odpowiedzialny za zawieszanie elementów gotowych do malowania. Następnie zawieszone elementy są malowane metodą proszkową bądź mokrą. Nastepnie pracownik zdejmuje pomalowany przemiot i pakuje go.

Nie wymagamy od Ciebie doświadczenia choć jest ono bardzo mile widziane! :)

 

Co zyskasz wyjeżdżając z nami do pracy w Belgii?

 • Opiekę i pomoc w załatwieniu formalności ze strony naszej agencji 
 • Wynagrodzenie w wysokości 12.12 euro brutto/ godzinę 
 • 13 pensję 
 • Kartę paliwową na terenie Belgii 
 • Odzież roboczą 
 • Dofinansowanie paliwa na zjazdy do Polski! :)
 • Stałą pracę za granicą w oparciu o Polską umowę o pracę 

Spełniasz nasze wymagania i jesteś zciekawiony naszą ofertą? Aplikuj a my się z Tobą skontaktujemy! :)

Nie odkładaj tego na później!

 


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Malarnia przemysłowa- Belgia! Dołącz do naszego zespołu!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Malarnia przemysłowa- Belgia! Dołącz do naszego zespołu! w miejscowości: Heusden-Zolder jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Malarnia przemysłowa- Belgia! Dołącz do naszego zespołu! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Malarnia przemysłowa- Belgia! Dołącz do naszego zespołu! , praca w Heusden-Zolder dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Natalia Kosińska

e-mail n.kosinska@ksservice.pl

KRAZ: 7254

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie