Analityk ds. migracji systemów

Elastyczne godziny pracy

Opieka lekarska

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Karta MultiSport

Rozwój Kariery

W Cyclad współpracujemy z najlepszymi międzynarodowymi firmami IT, aby zwiększyć ich potencjał w dostarczaniu wyjątkowych, najnowocześniejszych technologii, które kształtują świat przyszłości. Aktualnie poszukujemy Analityków Migracyjnych, którzy dołączą do grupy projektowej, odpowiedzialnej za migracje danych systemowych w organizacji miedzy nowym a starym systemem. Naszym Partnerem w tej rekrutacji jest dostawca rozwiązań informatycznych oferujący kompleksowe produkty dla rynków ubezpieczeń majątkowych, na życie, oraz reasekuracji na całym świecie, a także oprogramowanie wspierające procesy decyzyjne w bankowości i instytucjach rynku kapitałowego.

Informacje o projekcie:

  • Branża: Ubezpieczenia
  • Lokalizacja: Katowice, Szczecin, Gdynia, Warszawa, Lublin
  • Obszar projektu: Migracje danych z systemu klienta do naszego produktu
  • Możliwość rozpoczęcia pracy między 7:00 a 10:00
  • Praca zdalna: dwa razy w tygodniu (obecnie w 100%)
  • Czas trwania projektu: stała współpraca
  • Podróże biznesowe: 15% (Europa)
  • Języki angielski: C1

Opis stanowiska:

  • Zdefiniowanie podejścia do migracji
  • Przeprowadzanie analiz funkcjonalnych i technicznych
  • Wykonywanie mapowania migracji, projektowania i wdrażania transformacji przy użyciu narzędzi ETL
  • Przygotowywanie scenariuszy testowych
  • Bieżące funkcjonalne wsparcie dla zespołu programistycznego i testującego
  • Wsparcie klientów w planowaniu ciągłości biznesowej (definiowanie procesów biznesowych i przepływów w okresie migracji)
  • Uzyskiwanie wymagań od klientów i przełożenie ich na funkcjonalne wymagania dotyczące mapowania / transformacji danych oraz specyfikacji interfejsów
  • Efektywne dopasowywanie wymagań funkcjonalnych do opcji / funkcjonalności systemu aplikacji
  • Uzgadnianie specyfikacji funkcjonalnych z zespołem programistów
  • Wsparcie funkcjonalne i techniczne na różnych etapach testowania

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie informatyczne
  • Znajomość branży ubezpieczeniowej, finansowej lub sektora bankowego
  • Umiejętność tłumaczenia wymagań funkcjonalnych na scenariusze testowe
  • Doświadczenie w migracji lub integracji danych
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne
  • Wiedza i doświadczenie na poziomie eksperckim w zakresie systemów informatycznych (takich jak ERP)
  • Umiejętność zrozumienia modeli danych i struktur złożonych systemów technologicznych
  • Znajomość SQL
  • Dobre umiejętności w zakresie MS Office
  • Doświadczenie z narzędziami ETL
  • Gromadzenie wymagań i prowadzenie dokumentacji
  • Doświadczenie w prowadzenia warsztatów z klientami
  • Doświadczenie z konfigurowalnymi systemami
  • Doświadczenie w pracy z systemami Policy Administration

Mile widziane:

  • Doświadczenie w analizowaniu i wdrażaniu interfejsów między systemami
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami w przynajmniej jednym projekcie wdrożenia migracji
  • Znajomość systemu K2VIEW

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony lub kontrakt B2B
  • Stabilne projekty międzynarodowe i zróżnicowane środowisko pracy
  • Prywatną opiekę medyczną w Luxmed
  • Kartę MultiSport
  • Ubezpieczenie na życie
  • Wczasy pod gruszą
  • Okresowe imprezy integracyjne

Gdzie szukać pracy jako Analityk ds. migracji systemów

Jaka oferta pracy na stanowisku: Analityk ds. migracji systemów w miejscowości: Szczecin jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Cyclad Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Analityk ds. migracji systemów Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Analityk ds. migracji systemów, praca w Szczecin dopasowana do Twoich wymagań.Cyclad Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.