Pracownik magazynu - Nowa Wieś Wrocławska :)


Wysoka Pensja

Super Atmosfera

Umowa o pracę

Szkolenia

Międzynarodowa Firma

Rozwój Kariery

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy.

Praca odbywa się w magazynie, znajdującym się w Nowej Wsi Wrocławskiej - jest to już drugi magazyn w naszym kraju! Firma jest globalnym specjalistą usług logistycznych, a Ty masz szansę zostać częścią jej zespłu!


Posiadasz auto, którym możesz dojeżdżać do pracy oraz chęci i motywację do podjęcia pracy? Szukamy właśnie Ciebie!

Dołączając do naszego zespołu zyskasz nie tylko stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w międzynarodowej firmie oraz wynagrodzenie w wysokości 3600zł brutto!

Praca nie wymaga specjalnych zdolności, liczą się chęci i zaangażowanie w wykonywaną pracę! :)

Praca odbywa się w systemie dwuzmianowym (6-14, 14-22).

Jeżeli jesteś gotowy na podjęcie zatrudnienia w naszej firmie, nie zwlekaj!

Dołącz do nas :)

 


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik magazynu - Nowa Wieś Wrocławska :)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik magazynu - Nowa Wieś Wrocławska :) w miejscowości: jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik magazynu - Nowa Wieś Wrocławska :) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik magazynu - Nowa Wieś Wrocławska :), praca w dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Natalia Kosińska

e-mail n.kosinska@ksservice.pl

KRAZ: 23286

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie