System Cloud Administrator

Teamquest Wrocław
Dla naszego Klienta, szybko i dynamicznie rozwijającej się warszawskiej spółki akcyjnej z branży FinTech wytwarzającej własne oprogramowanie, aktualnie poszukujemy osoby, która zasili zespół zajmujący się innowacyjnym produktem - pierwszym dostępnym zdalnie biurem rachunkowym dla MŚP z pełnym zakresem obsługi księgowej.

Wymagania:

  • Doświadczenie w automatyzacji instalacji, konfiguracji i administracji systemami operacyjnymi Linux
  • Doświadczenie w konfigurowaniu i zarządzaniu chmurą AWS
  • Doświadczenie w monitorowaniu bezpieczeństwa i wydajności serwerów,
  • Minimum 2 letnie doświadczenie w administracji środowiskami AWS
  • Doświadczenie w administracji serwerami WWW, SMTP, FTP, SQL, DNS itp,
  • Znajomość języka angielskiego wystarczająca dla zrozumienia dokumentacji technicznej

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość narzędzi typu Docker, Kubernetes, Terraform

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość pracy przy interesujących proejkatch z branży FinTech
  • Możliwość w pełni pracy zdanej.

Obowiązki:

  • Zarządzanie i automatyzacja w zarządzaniu infrastrukturą AWS oraz usługami AWS (w tym RDS)
  • Automatyzacja instalacji, konfiguracji i administracji systemami operacyjnymi Linux
  • Zarządzanie narzędziami do monitorowania bezpieczeństwa
  • Konfiguracja rozwiązań sieciowych (VPN),
  • Identyfikacja i rozwiązywanie problemów związanych z oprogramowaniem, systemami operacyjnymi Linux oraz serwisami AWS,
  • Wsparcie dla zespołów programistów w procesach deploymentu
  • Nadzór nad ciągłością działania serwisów i oprogramowania
  • Nadzór nad procesami backup i BCP
  • Zarządzanie i nadzór nad uprawnieniami i procesami nadawania uprawnień
  • Monitorowanie zabezpieczeń i kontroli bezpieczeństwa zgodnie z ISO27001 i SOC2

Gdzie szukać pracy jako System Cloud Administrator

Jaka oferta pracy na stanowisku: System Cloud Administrator w miejscowości: Wrocław jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako System Cloud Administrator Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko System Cloud Administrator, praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.