Pracownik działu projektowania graficznego w Poznaniu, atrakcyjne wynagrodzenie!


Elastyczne godziny pracy

Super Atmosfera

Sprzęt do pracy

Szkolenia

Umowa Zlecenie

Rozwój Kariery

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy.

Obecnie dla naszego Klienta z branży reklamowej, poszukujemy osób chętnych do podjęcia zatrudnienia jako: Pracownik działu projektowego.


Twoją pasją jest grafika projektowa?

  • Znasz się trochę na obsługiwaniu programów graficznych, a dodatkowo jesteś kreatywną i artystyczną duszą?

Wspaniale – zapoznaj się z naszą ofertą! 

 

Nieważne, czy jesteś studentem/ką, czy osobą, która ukończyła już studia. 

  • Proponujemy Ci pracę od poniedziałku do piątku na dwie zmiany 6-14, 14-22 (zmiany zmieniają się co tydzień) oraz wynagrodzenie nawet 24 zł/h brutto!
  • Na początek oferujemy umowę zlecenie z możliwością późniejszego przejścia na umowę bezpośrednio do pracodawcy.
  • Aby wspierać Twój rozwój, chcemy zapewnić Ci odpowiednie szkolenia i przygotowanie do pracy na stanowisku.

 

Szczegóły lokalizacji chętnie omówimy z Tobą podczas rozmowy telefonicznej.

 

Kogo szukamy?

  • Projektanta z umiejętnością pracy z programami: ADOBE (illustrator), CorelDRAW oraz wuiedzą na temat grafiki wektorowej.
  • Kandydata z wyobraźnią przestrzenną i przynajmniej minimalnym doświadczeniem w pracy na podobnym stanowisku.

 

Dodatkowo mile widziane

  • wykształcenie artystyczne, plastyczne.

 

Dodatkowe informacje

Zainteresowała Cię nasza oferta? Wyślij do nas swoje CV i zrób pierwszy krok w stronę rozwoju! Czekamy na Ciebie w Poznaniu! 

Chcesz wiedzieć więcej? 

Czekamy na Ciebie pod numerem: 503 075 956,

lub pod adresem: e.cofta@ksservice.pl 

 


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik działu projektowania graficznego w Poznaniu, atrakcyjne wynagrodzenie!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik działu projektowania graficznego w Poznaniu, atrakcyjne wynagrodzenie! w miejscowości: Poznań jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik działu projektowania graficznego w Poznaniu, atrakcyjne wynagrodzenie! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik działu projektowania graficznego w Poznaniu, atrakcyjne wynagrodzenie!, praca w Poznań dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Elżbieta Cofta

e-mail e.cofta@ksservice.pl

phone 503075956

KRAZ: 23286

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie