Pierwsza praca w korporacji z językiem angielskim

Hays Office Kraków

Pierwsza praca w korporacji z językiem angielskim
Kraków
NR REF.: 1125836

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży energetycznej, poszukujemy osób z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego (C1-C2).

Jeśli chcesz znaleźć swoją pierwszą pracę w korporacyjnym środowisku - APLIKUJ!

Jeśli chcesz rozwijać swoje umiejętności w obszarze obsługi klienta - APLIKUJ!

Firma zapewnia stabilne zatrudnienie, konkurencyjne wynagrodzenie, dodatkowe benefity oraz duże możliwości rozwoju w dynamicznym środowisku z możliwością używania języka angielskiego na bieżąco w trakcie pracy.

Poszukujemy osób dostępnych od zaraz, które biegle posługują się językiem angielskim i będą w stanie nawiązywać codzienne relacje z klientami.

Osoby zainteresowane zapraszam do aplikowania!Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pierwsza praca w korporacji z językiem angielskim

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pierwsza praca w korporacji z językiem angielskim w miejscowości: Kraków jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Hays Office lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pierwsza praca w korporacji z językiem angielskim Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pierwsza praca w korporacji z językiem angielskim, praca w Kraków dopasowana do Twoich wymagań.Hays Office praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Podobne ogłoszenia


Node.js Developer (Mid/Senior)

Kraków, małopolskie


Java Developer

Kraków, małopolskie


Magento developer

Kraków, małopolskie


Magento developer

Kraków, małopolskie