Kierownik ds. optymalizacji i realizacji umów

Wysoka Pensja

Opieka lekarska

Super Atmosfera

Sprzęt do pracy

Telefon służbowy

Umowa o pracę

Firma zajmuje się produkcją mebli i ich montażem oraz dostawą elementów wyposażenia wnętrz zatrudni osobę na stanowisko: Kierownik ds. optymalizacji i realizacji umów

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Opis stanowiska:

  • Współpraca pomiędzy działem projektowym a działem produkcji zamówień publicznych, zakupów, produkcja, magazyn)
  • Nadzór nad realizacja prowadzonych projektów
  • Odpowiedzialność za realizacje i wyniki
  • Optymalizacja zyskowności projektów i umów
  • Przygotowywanie raportów
  • Kontakt z dostawcami, podwykonawcami
  • Udział w ustaleniach technicznych
  • Nadzór nad przygotowaniem dokumentacji na potrzeby zamówień publicznych
  • Bieżący monitoring i koordynacja firm podwykonawczych
  • Dbanie o terminowość dostaw i realizacji prac

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub średnie
  • Praktyczne doświadczenie w projektach związanych zamówieniami publicznymi oraz koordynacją podwykonawców / materiałów
  • Znajomość materiałów używanych w zakresie produkcji mebli
  • Obsługa programów MS OFFICE
  • Doświadczenie min. 3 lata w koordynowaniu lub zarządzaniu pracą zespołu
  • Miękkiego podejścia do ludzi, twardego do pojawiających się problemów i wyzwań

Mile widziana znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym oraz pisania maili

  • Mile widziana znajomość ustawy PZP od strony wykonawcy
  • Mile widziana znajomość programu Skechup

Oferujemy:

  • Pracę na pełny etat na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy
  • Możliwość zarządzania zespołem oraz doskonalenia umiejętności menadżerskich
  • Rozwój zawodowy w firmie z długoletnim stażem
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Osoby zainteresowane powyższą ofertą zachęcam do wysłania CV wraz z aktualnym numerem telefonu

Gdzie szukać pracy jako Kierownik ds. optymalizacji i realizacji umów

Jaka oferta pracy na stanowisku: Kierownik ds. optymalizacji i realizacji umów w miejscowości: Kraków jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy IDEA Arkadiusz Kardyś lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Kierownik ds. optymalizacji i realizacji umów Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Kierownik ds. optymalizacji i realizacji umów, praca w Kraków dopasowana do Twoich wymagań.IDEA Arkadiusz Kardyś praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.