Operator wózka widłowego - oferujemy dojazd pracowniczy!


Elastyczne godziny pracy

Super Atmosfera

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

Darmowy transport

System premiowy

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy.

Obecnie, dla naszego Klienta z branży budowlanej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Operator Wózka Widłowego.


Sprawdź, czy ta oferta jest skierowana do Ciebie!

  • Możesz pochwalić się posiadanymu uprawnieniami UDT do obsługi wózków widłowych?
  • Praca w systemie trzyzmianowym nie sprawia Ci problemu?

Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na powyższe pytania, to koniecznie czytaj dalej!

 

Jakie korzyści przyniesie Ci współpraca z nami?

  • obowiązkowo stabilna forma zatrudnienia - umowa o pracę!
  • chcemy byś czuł się doceniony, dlatego oferujemy wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia!
  • za zaangażowanie we współpracę nagrodzimy Cię premią
  • a jeśli nie masz jak dojechać do nas - nic się nie martw! Oferujemy możliwość skorzystania z transportu pracowniczego z pobliskich miejscowości: Połajewa, Obrzycka, Szamotuł, Rogoźna i Murowanej Gośliny!

 

   

Dodatkowe informacje

Otwórz sie na nowe możliwośći i aplikuj do nas!

Daj nam się poznać!

Masz jakies pytania? Zadzwoń: 503 075 956 lub napisz: e.cofta@ksservice.pl

Do zobaczenia w Obornikach Wielkopolskich!


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Operator wózka widłowego - oferujemy dojazd pracowniczy!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Operator wózka widłowego - oferujemy dojazd pracowniczy! w miejscowości: Obrzycko jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Operator wózka widłowego - oferujemy dojazd pracowniczy! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Operator wózka widłowego - oferujemy dojazd pracowniczy!, praca w Obrzycko dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace


kontakt Jessica Jarzina

e-mail j.jarzina@ksservice.pl

phone 506561859

KRAZ: 7254

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie