Ślusarz narzędziowy

Świetna lokalizacja

Super Atmosfera

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

Rozwój Kariery

Flexcraft jest międzynarodową Agencją Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 273. Specjalizujemy się zarówno w pośrednictwie pracy na terenie RP, jak i delegowaniem pracowników do krajów UE.

Dla naszego wiodącego Partnera Biznesowego, o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukujemy osób zainteresowanych pracą w firmie produkcyjnej na dziale magazynu!!!

Nasz klient szuka osób podjęciem pracy magazynowej, w systemie trzy zmianowym!

Mile widziane doświadczenie w pracy magazynowej, w szczególności jako operator wózka widłowego, w zbieraniu zamówień,

Chcemy współpracować z ambitnymi ludźmi, którzy chcą pracować w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Mamy dla Ciebie świetną okazję, by pracować w zgranym zespole, który bez stresu wprowadzi Cię w strukturę pracy i firmy!!! Jeśli jesteś zainteresowany/ana, aplikuj już dziś! Zadzwonimy i zaprosimy Cię na spotkanie rekrutacyjne i pokażemy ścieżkę kariery!!!

Zadania:

  • naprawa i utrzymanie ruchu tłoczników na wydziale tłoczni poprzez obsługę warsztatowych ręcznych/elektrycznych/pneumatycznych narzędzi obróbczych oraz ślusarskich
  • przygotowanie tłoczników do produkcji (regeneracja)
  • wprowadzanie modyfikacji do tłoczników
  • podstawowa obsługa obrabiarek konwencjonalnych (szlifierki, tokarki, frezarki)

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe
  • znajomość rysunku technicznego
  • mile widziane doświadczenie warsztatowe jako ślusarz
  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
  • umiejętność obsługi frezarki i tokarki konwencjonalnej
  • umiejętność obróbki ręcznej i pasowania elementów
  • mile widziany aktualny certyfikat spawalniczy MAG
  • mile widziane uprawnienia do obsługi suwnicy kategorii IIS
  • mile widziana umiejętność obsługi maszyn CNC

Możemy Ci zaproponować :

  • Umowę o pracę tymczasową [ pełne składowanie ZUS, urlopy wypoczynkowe itp.]
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym
  • Płatne nadgodziny i inne dodatki do wynagrodzenia
  • Przeszkolenie od podstaw,
  • Możliwość zatrudnienia bezpośrednio u pracodawcy po nabyciu odpowiednich umiejętności i wykazaniu się wysokimi wynikami pracy
  • Opiekę koordynatora Agencji i pracowników Pracodawcy-Użytkownika

Gdzie szukać pracy jako Ślusarz narzędziowy

Jaka oferta pracy na stanowisku: Ślusarz narzędziowy w miejscowości: Opole jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy FlexCraft Polska Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Ślusarz narzędziowy Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Ślusarz narzędziowy, praca w Opole dopasowana do Twoich wymagań.FlexCraft Polska Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.